M jak miłość, odcinek 1466: Gangster Grzelak w siedlisku! Skrzywdzi Ulę i Marzenkę? - WIDEO

2019-10-29 7:20 Ag
M jak miłość odc. 1466. Grzelak (Jakub Kornacki), Marzenka (Olga Szomańska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1466. Grzelak (Jakub Kornacki), Marzenka (Olga Szomańska)

Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" na celowniku zabójcy! W 1466 odcinku "M jak miłość" w siedlisku w Grabinie pojawi się Piotr Grzelak (Jakub Kornacki), groźny bandyta, dla którego kiedyś pracował Bartek. Przestępca wyjdzie z więzienia i będzie chciał wyrównać dawne rachunki z Bartkiem. By nie narażać Uli i reszty rodziny w 1466 odcinku "M jak miłość" Bartek ucieknie z Grabiny. Nie wiedząc, że Grzelak czai się w pobliżu i będzie chciał zabić jego ukochaną! Zobaczcie sceny z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1466 - wtorek, 29.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Powieje grozą w "M jak miłość" kiedy na wolność wyjdzie Grzelak, bandzior, na którego zlecenie kiedyś pracował Bartek. To Janek (Tomas Kollarik) pierwszy uprzedzi Ulę, że przestępca wyszedł z więzienia i może chcieć wyrównać rachunki z Lisieckim. Dla dobra męża Ula postanowi jednak zataić to przed nim. Nie podejrzewając nawet jak wysoką cenę zapłaci za tą tajemnicę!

Nie przegap: M jak miłość. Ula zginie? Były wspólnik Bartka brutalnie pobije ją w lesie - WIDEO

Bo już w 1466 odcinku "M jak miłość" Grzelak zjawi się w Grabinie i przyjedzie do siedliska. Nie ujawni jednak swojej tożsamości. Będzie zachowywał się jak zwyczajny turysta. Zamelduje się w pensjonacie Uli pod zmienionym nazwiskiem, zacznie się rozglądać po okolicy.

Nie wzbudzi żadnych podejrzeń Uli, która na powitanie zapyta gościa czy przyjechał na urlop w te malownicze strony. Grzelak potwierdzi, ale ujawni też, że ma w okolicy coś do załatwienia. Ani Bartek, ani Janek w 1466 odcinku "M jak miłość" nie zobaczą bandziora, a Ula nie powie im o tajemniczym gościu.

Właśnie dlatego w 1466 odcinku "M jak miłość" Bartek da się przekonać Jankowi i Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński), że dla dobra Uli i wszystkich powinien uciekać z Grabiny jak najszybciej.

- Pojawienie się Grzelaka wystawi miłość Uli i Bartka na bardzo ciężką próbę. Kochankowie będą musieli się rozdzielić - wyznał w "Kulisach serialu M jak miłość". Bartek zostawi Ulę w siedlisku z mordercą pod jednym dachem!

Nie przegap: M jak miłość , odcinek 1469: Marcin rozpocznie nowe życie. Będzie zdany na łaskę tyrana Krajewskiego!

Ale Ula nie będzie sama. U jej boku nie zabraknie bowiem Janka. W 1466 odcinku "M jak miłość" Morawski uzna, że los stwarza mu okazję, by być blisko ukochanej, którą coraz bardziej do niego ciągnie.

- Na pewno rozstanie będzie bardzo trudne dla nich. Ula boi się, że gdzieś będzie potrzebowała tego wsparcia i bliskości. Tutaj z powrotem może wracać w ramiona Janka... - dodała Iga Krefft w "Kulisach serialu M jak miłość".