M jak miłość, odcinek 1463: Agnieszka wygarnie Joasi, co o niej myśli. Dziwna reakcja na romans z Leszkiem

2019-10-21 8:49 Ag
M jak miłość, odc. 1463. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1463. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)

Czy w "M jak miłość" przyjaźń Agnieszki (Magdalena Walach) i Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) zniszczy Leszek (Sławek Uniatowski)? Przez romans z bogatym biznesmenem Asia zupełnie zapomni o jednej z najbliższych osób. W 1463 odcinku "M jak miłość" Agnieszka wpadnie do niej z wizytą i niby żartem wygarnie przyjaciółce, że nie ma dla niej czasu, że jest zbyt zajęta Leszkiem, by ją nawet odwiedzić. Reakcja Olszewskiej na romans Joasi i Leszka w 1463 odcinku "M jak miłość" będzie dość dziwna. Co na to Joanna?

"M jak miłość" odcinek 1463 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Minęły już czasy w "M jak miłość" kiedy to Joasia i Agnieszka kochały tego samego faceta! Ich wielka miłość, Tomek (Andrzej Młynarczyk), nie żyje, a żałoba po jego śmierci zbliżyła je do siebie jeszcze bardziej.

Co prawda całkiem niedawno między przyjaciółkami zrodziło się napięcie z powodu poprzedniego sąsiada Chodakowskiej, pisarza Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg), ale dość szybko Olszewska zrozumiała, że nie powinna pakować się w tę relację, bo mężczyzna woli Joasię. Czyżby w 1463 odcinku "M jak miłość" zaczęła je zazdrościć Asi szczęśliwego związku z Leszkiem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1470: Koniec miłości Joasi do Leszka! Ucieknie przed nim do Grabiny

Agnieszka wpadnie z wizytą na Wietrzną akurat w chwili gdy przyjaciółka będzie cierpiała z powodu migreny. Mimo bólu Joasia zaprosi ją na babskie pogaduszki. Olszewska w 1463 odcinku "M jak miłość" będzie jednak miała do niej pretensje, że unika częstszych spotkań. Wypali, że wszystkiemu winny jest właśnie Leszek!

- Mówiłaś, że przyjedziesz już jakiś czas temu, że pogadamy... Ale nie! Oczywiście rozumiem, jasne, przecież królewna nie ma teraz czasu, bo musi spędzać wieczory ze swoim księciem z bajki... - podsumuje ze śmiechem. -  Tak? Proszę, ktoś tutaj wpadł po uszy! Cieszę się! - zapewni Agnieszka i uściska Joasię. 

Na szczęście Chodakowska nie będzie miała żalu o te "wyrzuty".Zakochana do szaleństwa w Krajewskim otwarcie wyzna przyjaciółce, że wreszcie odnalazła radość życia. Pierwszy raz po śmierci Tomka. - Nie będę ściemniać! Wpadłam po uszy! Ale powiem ci, że jest mi tak dobrze, nic nie planuję, niczym się nie zamartwiam! Jest mi po prostu tak cudownie!

- Chyba cię rozumiem, trochę... Też tak mam! Zapisałam się nawet na jogę, wyobrażasz sobie? - doda Agnieszka. A kiedy chwilę potem w 1463 odcinku "M jak miłość" w drzwiach stanie Leszek w oczach Olszewskiej pojawi się zachwyt. Ukochany Joasi zrobi na niej oszałamiające wrażenie.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1468: Magda zerwie zaręczyny z Andrzejem! Postawi Budzyńskiemu twarde żądania

Najnowsze