M jak miłość, odcinek 1453: Była żona Pawła stanie na drodze Julki do szczęścia! Ala nie da im spokoju

2019-09-12 15:36 Ag
 M jak miłość odcinek 1347. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1347. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)

Źle w "M jak miłość" będzie się działo w związku jednej z bardziej lubianych par. Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) nie zaznają zbyt wiele szczęścia, bo w 1453 odcinku "M jak miłość" na drodze do ich miłości stanie Ala (Olga Frycz). Była żona Zduńskiego obecnie mieszka w Londynie z nowym mężem, ale nie da spokoju Pawłowi. Problemy Ali odbiją się negatywnie na Julce, która nie wytrzyma i powie ukochanemu wprost co myśli i jego byłej!

"M jak miłość" odcinek 1453 - poniedziałek, 16.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Julka i Paweł z "M jak miłość" rozstaną się z powodu Ali? Nie do końca, choć w 1453 odcinku "M jak miłość" była żona Pawła będzie miała spory udział w konflikcie między zakochanymi. Zacznie się od tego, że Basia (Gabriela Raczyńska) zachoruje, a jej matka nie znajdzie nawet czasu, by ją odwiedzić w Polsce.

Widząc zaangażowanie Pawła w wychowanie Basi, która nie jest jego dzieckiem, ale kocha ją do szaleństwa, Julka nie powstrzyma się przed krytyką jego byłej żony.  - Ja nie chcę się wtrącać, ani niczego komentować, bo nic mi do tego, ale ja tego nie rozumiem. Mały jest chory, oni z Markiem mają jakiś kryzys, ale to nie usprawiedliwia wszystkiego... - stwierdzi Julka z pogardą.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1453: Choroba Basi. Wyrodna matka Ala się od niej odwróci?

Zaraz potem doda uwagę, która nie spodoba się Pawłowi. Bo dotknie szczególnej więzi jaka łączy Zduńskiego z Basią. - Ja sobie nie wyobrażam, żeby jedno z moich dzieci zamieszkało z... - nie dokończy jednak, żeby nie urazić ukochanego.

Mimo to, w 1453 odcinku "M jak miłość" Paweł zdenerwuje się, że Julka nie rozumie jak ważna w jego życiu jest przybrana córka. - Z kim? Z ojcem? - zapyta z niedowierzaniem. I zacznie bronić Ali, która już od dłuższego czasu nie interesuje się specjalnie tym co się dzieje z Basią.

- To jest decyzja Basi. I tu nie chodzi tylko o mnie, ale też o dziadka Stefana, o Damiana o szkołę! Przecież wiesz, że dla Ali to nigdy nie była i nie jest łatwa decyzja...

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1453: Napad w domu Zduńskich. Kinga zabije włamywacza?

Julka dojdzie do wniosku, że nie ma sensu dłużej poruszać drażliwego tematu. - Wiem, a ty jesteś fajnym facetem, wiesz? - doda przytulając się do ukochanego. I już po chwili w 1453 odcinku "M jak miłość" wspomni Pawłowi, że ma dla niego i Basi niespodziankę.

Spróbuje namówić Pawła, by kupili razem większe mieszkanie i mieli razem dziecko. - Finansowo nam się przecież układa, firma taty nieźle się rozkręciła... Kupilibyśmy to mieszkanie i moglibyśmy... z czasem pomyśleć o powiększeniu rodziny?

Odpowiedź Zduńskiego w 1453 odcinku "M jak miłość" sprawi, że marzenia Julki legną w gruzach. I po części przyczyni się do tego Ala, która bardzo go skrzywdziła swoją zdradą z Brytyjczykiem Markiem (Hubert Wróblewski). - Zrozum, proszę… nie jestem na to gotowy! Może kiedyś zmienię zdanie, nie wiem, ale dziś, teraz, nie chcę mieć więcej dzieci... - wyjaśni Paweł.

Najnowsze