M jak miłość, odcinek 1449: Magda obieca choremu Kamilowi, że będą razem

2019-05-16 9:41 emagu
M jak miłość odc. 1449. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1449. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)

W 1449 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) odwiedzi Kamila (Marcin Bosak) w szpitalu. Śmiertelnie chory Kamil Gryc po operacji, która nieco wydłuży mu życie wybudzi się wśród przyjaciół. Na miejscu nie zabraknie Anki (Weronika Rosati), czy Kingi (Katarzyna Cichopek), ale to obecność Magdy będzie dla Kamila najważniejsza. W 1449 odcinku "M jak miłość" Magda złoży byłemu kochankowi ważną obietnicę. Będą razem?

"M jak miłość" odcinek 1449 - wtorek, 28.05.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" Anka już się wygadała. W 1446 odcinku Kinga i Magda będą wiedziały już o śmiertelnej chorobie Kamila. Niedługo później wszystkie spotkają się przy jego szpitalnym łóżku, zaraz po tym, jak wybudzi się po operacji mózgu. 

W 1449 odcinku "M ja miłość" lekarz uprzedzi pacjenta, że choć zabieg się udał, to nie zostało mu wiele życia. Kamil postanowi więc odzyskać ukochaną Magdę. Gdy Chodakowska zjawi się w szpitalu, całkiem przypadkiem złoży mu obietnicę wspólnego życia. Zaproponuje, by zrobili sobie zdjęcie - takie jak przed laty - i doda, że za 15 lat też je powtórzą!

- Zróbmy sobie zdjęcie. Takie jak to - powie pokazując fotkę z liceum - A za kolejnych piętnaście lat zrobimy kolejne - doda dając Grycowi nadzieję na wspólną przyszłość. 

W tym samym odcinku "M jak miłość" w szpitalu pojawi się również Andrzej. Będzie chciał bowiem odebrać ukochaną. Kamil wykorzysta tę okazję, żeby mu zagrozić! Zapowie, że niedługo umrze i nie ma nic do stracenia - będzie więc walczyć o Magdę, by w jej towarzystwie doczekać swojej śmierci!

- Zrozumiałem, co jest najważniejsze i lojalnie cię ostrzegam, że zrobię wszystko, żeby odzyskać Magdę - zagrozi rywalowi.
-Dzięki za szczerość, ale pozwól, że odwdzięczę ci się tym samym. Zrobię wszystko, by ci się to nie udało - Budzyński odbije piłeczkę. Który z nich wygra?

ZOBACZ: M jak miłość, odcinek 1449: Magda zostawi Andrzeja dla Kamila? Ostatnie chwile razem przed śmiercią?

M jak miłość odc. 1437. Kamil (Marcin Bosak), Andrzej (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1437. Kamil (Marcin Bosak), Andrzej (Krystian Wieczorek)
Najnowsze