M jak MIŁOŚĆ odc. 969. DRAMAT PIOTRUSIA. Ojczym syna Andrzeja nie chce znać Piotrka - ZDJĘCIA

2013-02-25 21:05 Ag

PIOTRUŚ (Hubert Zduniak) z M jak MIŁOŚĆ, czyli syn Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) przeżywa ciężkie chwile. W M jak MIŁOŚĆ odc. 969 w poniedziałek, 25.02.2013, Edyta (Ewa Bukowska) zostawia Piotrusia u Wandy Budzyńskiej (Maria Rybarczyk), a sama wyjeżdża do Monachium w poszukiwaniu pracy. Kiedy Wanda dostaje ataku serca, syn Andrzeja z M jak MIŁOŚĆ trafia pod opiekę Budzyńskich. Zwierza się Marcie, że bardzo tęskni za ojcem i martwi się, że tata nie chce go znać. Kiedy Andrzej dowie się, że ma syna?

M jak MIŁOŚĆ. ANNA będzie w CIĄŻY z Markiem. Siostra Hanki ZŁAPIE Mostowiaka NA DZIECKO? >>>

Edyta z M jak MIŁOŚĆ prosi Wandę Budzyńską o pomoc. Była dziewczyna Andrzeja i matka jego syna musi na kilka dni wyjechać do Niemiec, a nie ma z kim zostawić Piotrusia. Matka Andrzeja zgadza się zaopiekować chłopcem. W M jak MIŁOŚĆ odc. 969 w trakcie pobytu chłopca u Budzyńskiej kobieta odbiera telefon od koleżanki z instytutu genetyki i upewnia się, że Piotruś jest jej wnukiem. Pod wpływem emocji dostaje ataku serca.

Dzielny Piotruś nie traci zimnej krwi. Od razu dzwoni po karetkę i Andrzeja. Wanda Budzyńska trafia do szpitala, a Piotruś wprowadza się do Marty i Andrzeja. Kiedy chłopiec widzi z jaką czułością i troską Budzyński traktuje Anię (Julia Paćko) powracają wspomnienia o ojcu.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

Piotruś zwierza się Marcie, że tęskni za Januszem (Wojciech Błach). Martwi się, że ojciec nie chce go znać. Nie rozumie dlaczego tata zostawił ich i nie odbiera od niego telefonów. Obawia się, że to wszystko jego wina i wcale nie chodzi o to, że między rodzicami nie układa się najlepiej.

Kiedy Piotruś i Andrzej dowiedza się prawdy? Czy Edyta wyzna w końcu Andrzejowi, że jest biologicznym ojcem jej syna?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M JAK MIŁOŚĆ? Polub nas na
FACEBOOKU!

Najnowsze