M jak MIŁOŚĆ odc. 953. IREK w WIĘZIENIU, a Helena UCIEKŁA z pieniędzmi brata. SIOSTRA IRKA jest złodziejką?

2012-12-10 21:00 Ag

IREK Podleśny (Maciej Jachowski) z M jak MIŁOŚĆ siedzi w WIĘZIENIU, bo jest podejrzewany o brudne interesy. Mirka (Andżelika Piechowiak) robi co może, by przyjaciel odzyskał wolność. Poprosiła nawet o pomoc swojego ojca (Robert Rozmus). Mirka jest jedyną osobą, na którą w trudnych chwilach może liczyć.W M jak MIŁOŚĆ odc. 953 we wtorek, 11.12.2012 okazuje się, że HELENA (Karolina Chapko), siostra Irka zabrała wszystkie jego pieniądze i uciekła za granicę. Czy Helena jest złodziejką i tylko udaje przyrodnią siostrę Podleśnego?

M jak MIŁOŚĆ. Helena zazdrosna o Mirkę. Czy IREK i HELENA naprawdę są RODZEŃSTWEM - ZDJĘCIA >>>

Irek Podleśny przez lata nie wiedział, że ma siostrę. O istnieniu Heleny dowiedział się dopiero od umierającego ojca. Ostatnią wolą ojca Irka było, by ją odnalazł i zaopiekował się nią. Przyrodnia siostra Irka od samego początku nie wzbudzała zaufania Mirki. 21-latka pojawiła się znikąd, a jej relacje z bratem nie przypominały stosunków panujących między rodzeństwem. Helena starała się o to ukryć, ale była zazdrosna o Mirkę...

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

Kiedy Irek trafił za kratkami Helena kontaktowała się z Mirką, ale szybko słuch po niej zaginął. W M jak MIŁOŚĆ odcinek 953 Mirka odwiedza Irka w więzieniu. Przekazuje mu wiadomość, że jej ojciec załatwił Podleśnemu świetnego adwokata. Irek wyznaje przyjaciółce, że jest pewien problem - nie ma pieniędzy, by opłacić prawnika.

- Helena zabrała wszystkie moje pieniądze i wyjechała - przyznaje Irek.

Mirka nie wierzy własnym uszom. - - Dokąd, na Boga?!
- Za granicę… Spokojnie, tak uzgodniliśmy! - Irek broni Heleny.

Okazuje się jednak, że Helena przepadła bez wieści. - Nie mam z nią teraz kontakt - tłumaczy.

- Kurczę, no nie wierzę! Siostrunia sobie pojechała i zostawiła ukochanego braciszka w więzieniu, na pastwę losu? I nawet nie zadzwoni, nie odezwie się, nic?!... - wścieka się Mirka.

Czy Helena okaże się złodzejką? A może to oszustka, która wcale nie jest siostrą Podleśnego...

Najnowsze