M JAK MIŁOŚĆ, odc. 919 PŁATNE w internecie

2012-05-21 17:54

M JAK MIŁOŚĆ, odcinek 919 - oglądaj online PŁATNE. Odcinek 919 serialu M JAK MIŁOŚĆ, po raz pierwszy będzie wyemitowany 22.05.2012 o godzinie 20.45 już dostępny na stronie VOD do obejrzenia live. Oto link:

>>> M  jak miłość, odcinek 919 - VOD (klik) (oglądaj online na stronach TVP)

Kasia dostaje walentynkowy bukiet i zaproszenie na kolację od Roberta. Na spotkaniu dziewczyna radzi adoratorowi, by poczekał na kogoś, kto naprawdę go pokocha. Janek bardzo przeżywa zamknięcie Oazy. Paweł proponuje przyjacielowi, by razem otworzyli kawiarnię z przekąskami.

Lucjan przygotowuje uroczystą kolację dla Barbary. Pomaga mu Ula. Paweł, by pogodzić się z żoną, zaprasza ją na romantyczne walentynki. Wieczorem dzwoni do niego roztrzęsiona Sylwia – okazuje się, że Janek ma stan przedzawałowy.

Gdy Paweł odwołuje spotkanie Joanna umawia się z Kozłowskim. Anna zarzuca Markowi, że źle zajmuje się dziećmi i stąd biorą się kłopoty z Ulą. Namawia dziewczynę na wizytę u psychologa. Kuba wraca z Niemiec.

Mirka obiecuje, że przyjmie go do pracy pod warunkiem, że razem z Irkiem przygotują dla niej walentynkowy wieczór. Kuba i Irek postanawiają kupić samotnej Mirce chomika.

Najnowsze

Materiał sponsorowany