M jak miłość, odc. 852 - OPIS, STRESZCZENIE odcinka 852 M jak miłość: Kinga wyprowadza się z domu

2011-10-03 4:10 oprac. Agnieszka Tomczak

Małgosia przeprasza Tomka za swoje zachowanie. Przyjmuje również propozycję Artura i weźmie udział w programie telewizyjnym. Andrzej mówi Barbarze, że Chodakowski ma romans. Kinga znowu kłóci się z Piotrkiem o Monikę. Tym razem Zduńska wyprowadza się z domu. Ala dowiaduje się, że Kuba jest w klasztorze.

Małgosia jest zazdrosna widząc, z jakim poświęceniem Tomek opiekuje się Agnieszką. Gdy odkrywa, że Olszewska leży w szpitalu, przeprasza męża za swoje zachowanie. Po namyśle Chodakowska postanawia przyjąć ofertę Artura i wziąć udział w programie telewizyjnym o ogrodach.

>>> M jak miłość - wszystko o serialu TVP2 na SUPERSERIALE.pl

Uczucie między Hanką i Markiem na nowo rozkwita. Małżonkowie spędzają romantyczny wieczór przy świecach.

Basia i Lucjan wciąż są w Warszawie. Mostowiakowa martwi się o związek Tomka i Małgosi. Bardzo przeżywa słowa Budzyńskiego, który oskarżył jej zięcia o romans. Starsza pani przeprasza też Hankę za to, że źle oceniała Annę.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Monika odwiedza Piotra na Deszczowej. Dziewczyna staje się celem docinków ze strony Kingi i Mirki. Zduński przekonany, że przyjaciółki zmówiły się, by dokuczyć jego znajomej, sprzecza się z żoną. Oburzona Kinga wyprowadza się z córeczką do matki. Mirka poznaje wspólnika Jankowskiego - Miłosza Leszczyńskiego.

Ala odkrywa, że Kuba ukrył się w klasztorze.

>>> M jak miłość, odc. 852 - OGLĄDAJ ONLINE

Najnowsze