M jak miłość obchodzi 10-lecie - GALERIA! Zobacz jak zmienili się bohaterowie

2010-12-18 17:20 (ac)

Serial "M jak miłość" obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia. W tym czasie obejrzeliśmy blisko 800 odcinków! Zobacz u nas, jak zmieniali się przez te lata najważniejsi bohaterowie.

4 listopada 2000 roku widzowie TVP2 po raz pierwszy mieli okazję spotkać się z bohaterami "M jak miłość". Od tego czasu serial stał się jedną z najpopularniejszych polskich pozycji, regularnie goszcząć w milionach domów.

Scenarzystą wiodącym w latach 2000-2007 była Ilona Łepkowska, a od 2007 tj. odcinka 503. jest nim Alina Puchała.

>>> M jak miłość - wszystko o serialu TVP2 na SE.pl

To właśnie dzięki "M jak miłość" rozwinęły się kariery takich gwiazd polskiej telewizji jak Kasia Cichopek, bracia Mroczkowie, Joanna Koroniewska czy Kacper Kuszewski. Dzięki "M jak miłość" wciąż możemy oglądać wspaniałych seniorów - Teresę Lipowską i Witolda Pyrkosza. Również dzięki temu serialowi poznaliśmy sympatycznego Niemca, Steffen Möllera.

>>> Galeria - TAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE SERIALU

10 lat z serialem upłynęło błyskawicznie, dlatego oblicza wielu aktorów nie zdradzają praktycznie żadnych zmian. Część z nich to jednak jakby już zupełnie inni ludzie.

Życzymy wszystkim aktorom kolejnych równie udanych 10 lat, a widzom serialu mnóstwa ciekawych przeżyć przed teleodbiornikami!

Najnowsze