M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę - ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały Prasowe TVP M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-02-23 20:35

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) rozpocznie nową relację z piękną blondynką i powoli zacznie zapominać o Oli (Justyna Karłowska), która zrobiła z niego głupiego i uciekła z mężem do Hiszpanii. Niebawem z "M jak miłość" Tadeusz zacznie dochodzić do siebie po traumatycznych przeżyciach, a nowa znajomość znajdzie się sama! Okaże się, że między sadownikiem i jedną z mieszkanek Grabiny mocno zaiskrzy. Kogo tym razem zauroczy w sobie sadownik?

Nowy romans Tadeusza w "M jak miłość"! Kim jest tajemnicza wybranka?

W 1645 odcinku "M jak miłość" Tadeusz nawiąże nową relację z mieszkanką Grabiny, która nie jest jeszcze dobrze znana wśród sąsiadów. Kiemlicz bardzo przeżyje rozstanie z Olą, która okłamywała go co do swoich uczuć, a finalnie zwariowała na widok męża i razem z Darkiem (Paweł Paprocki) wyprowadzili się z Grabiny. Z oświadczyn i wspólnej przyszłości pozostały gorzkie wspomnienia, a sadownik nie będzie w najlepszej formie. Najlepszym tego przykładem okaże się z pozoru niewinna wizyta w sklepie w 1645 odcinku "M jak miłość". Właśnie wtedy Tadeusz pozna nową ekspedientkę, z którą z marszu się skłóci!

- Nareszcie... Może mnie pani w końcu skasować? - zapyta poirytowany Kiemlicz, kiedy ekspedientka będzie rozmawiać przez telefon, zamiast zająć się klientem.  - Nie słyszał pan, że cukier zabija? - zapyta wrednie kobieta. - A pani nie słyszała, żeby nie wtrącać się w nieswoje sprawy? - nie pozostanie dłużny sadownik.

Przeczytaj: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

W 1645 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Tadeusz zadarł z siostrzenicą Modrego (Stefan Friedmann)! To Jagoda (Katarzyna Kołeczek) narazi się sadownikowi, ale jak się szybko okaże, ta znajomość przerodzi się w coś więcej...

- Jagoda nie zna Tadeusza, ani jego przeszłości, więc pozwala sobie na takie bardzo bezpośrednie komentarze - wyznaje aktorka w kulisach "M jak miłość". - (...) Jagodna siedziała w więzieniu przez długi czas, nie jest otwarta, trochę inaczej podchodzi do facetów. Myślę, że zajmie jej to dużo czasu zanim otworzy się i otworzy swoje serce. A Tadeusz? Myślę, że bardziej ją intryguje, ale też podoba jej się. Każde ich spotkanie kończy się aferą, Tadeusz nie odbiera jej najlepiej... - dodaje. 

Przeczytaj: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

Jak to w życiu bywa, i tutaj sprawdza się powiedzenie "kto się czubi, ten się lubi". Jagoda i Tadeusz zaczną swoją znajomość dość nietypowo i raczej polecą między nimi iskry, aniżeli będzie przyjemnie, ale w końcu tak mocny początek, może zwiastować owocną znajomość. Wiadomo już, że Jagoda i Tadeusz będą "wpadać" na siebie w niecodziennych okolicznościach. Niebawem Kiemlicz zostanie posądzony o bycie zboczeńcem! Właśnie wtedy rezolutna siostrzenica Modrego napsika mu do oczu gazu pieprzowego. Kiedy okaże się, że to sadownik, zrobi jej się naprawdę głupio. Niebawem w "M jak miłość" między Tadeuszem a Jagodną zacznie się rodzić więź, a ta relacja rozwinie się w coś więcej. 

M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę
Najnowsze