M jak miłość, odcinek 1645: Tajemnicza Irma zniszczy Mostowiaków! Takie piekło zgotuje Modremu i Barbarze - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1645: Tajemnicza Irma zniszczy Mostowiaków! Takie piekło zgotuje Modremu i Barbarze - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1645: Tajemnicza Irma zniszczy Mostowiaków! Takie piekło zgotuje Modremu i Barbarze - ZDJĘCIA

2022-02-23 16:02

W 1645 odcinku "M jak miłość" do akcji wkroczy tajemnicza Irma, która skontaktuje się z siostrzenicą Modrego (Stefan Friedmann) i zacznie ją szantażować! Wiadomo już, że Jagoda (Katarzyna Kołeczek) ma zatargi z mafią, ale sytuacja dopiero się rozkręci. Telefon od podejrzanej Irmy (Anna Jarosik-Tomala) przerazi siostrzenicę Józefa i wyjdzie na jaw, że niebezpieczeństwo dopiero nadchodzi. W 1645 odcinku "M jak miłość" Irma pokaże, na co ją stać, a Jagoda zrozumie, że pojawiając się w Grabinie, ściągnęła piekło dla Barbary (Teresa Lipowska) i swojego wujka.

"M jak miłość" odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1645 odcinku "M jak miłość" Jagoda przekona się, że od błędów przeszłości nie ma ucieczki. Wręcz przeciwnie, wrócą z podwójną mocą. Siostrzenica Modrego wykorzystuje jego dobre serce, bo mężczyzna zdaje sobie sprawę, że kobieta jest jego jedyną żyjącą krewną. - (...) Jagoda próbuje przykryć swoje złe uczynki dobrymi uczynkami, ale też nie mówi mu całej prawdy - komentuje aktorka Katarzyna Kołeczek w kulisach "M jak miłość". Zdradza też ważne informacje na temat dalszych losów jej bohaterki w serialu. Okazuje się, że już niebawem pojawi się nowa postać Irmy, która wywróci życie Grabiny do góry nogami. Bardzo niebezpieczna kobieta zagraża Jagodzie, Modremu i oczywiście Barbarze, która nigdy nie zostawia przyjaciół w potrzebie. - (...) Te demony przeszłości, które pojawiają się w postaci Irmy, rozbijają ten spokój - wyznaje aktorka w kulisach serialu. 

Przeczytaj: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

W 1645 odcinku "M jak miłość" Irma zadzwoni do Jagody, a ten telefon wytrąci ją z równowagi. - Swoje odsiedziałam i chcę zacząć nowe życie - powie do telefonu siostrzenica Modrego. - Ty, ale oni zrobią wszystko, żeby cię dorwać - zagrozi rozmówczyni. 

- Irma przypomina jej o jej dawnym życiu. Jagoda zaczyna oglądać się za siebie i czuje się bardzo niepewnie. Ma gdzieś z tyłu głowy to, że zagraża wujkowi i Barbarze i może sprowadzić na nich niebezpieczeństwo - komentuje całą sytuację serialowa Jagoda. 

Przeczytaj: M jak miłość. Gigantyczna wpadka z ciążą Patrycji i Anety. Widzowie ostro reagują na dziwny scenariusz

Nie ma co liczyć, że Irma w "M jak miłość" da spokój Jagodzie i skończy się na jednym telefonie. Kobieta dostanie więcej takich pogróżek. - Nie wierzę, że mi to robisz! To jest podły szantaż - rzuci do telefonu siostrzenica Modrego, kiedy Irma znów zadzwoni. - Przysięgam, że nikomu nie powiem gdzie jesteś - odpowie tajemnicza kobieta, ale czy można jej wierzyć? Raczej nie, skoro posunie się do szantażu.

Jak wspomina w kulisach "M jak miłość" sama odtwórczyni roli Jagody, jej pojawienie się w Grabinie zmieni wszystko. Irma zagraża Modremu i Barbarze, a co za tym idzie - ich bliskim. Widać wyraźnie, że nowa postać będzie nieustępliwą kobietą, gotową na wszystko. Jagoda może zacząć się bać, że wplątuje wujka w koszmar. 

Anna Jarosik-Tomala grała już w "M jak miłość". To ona uwodziła Chodakowskiego 

Warto dodać, że aktorka, która wcieli się w rolę Irmy, już kiedyś grała w "M jak miłość". Anna Jarosik-Tomala pojawiła się w serialu w 2014 r., wcielając się w rolę pielęgniarki Klaudii. Wtedy właśnie adorowała Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), który nie był jeszcze mężem Izy (Adriana Kalska), a kobiety lgnęły do niego niemal zewsząd. Żeby przypomnieć sobie tamte wydarzenia, kliknij TUTAJ.

Anna Jarosik-Tomala jest córką aktorki Elżbiety Jarosik i żoną Michała Tomali, który występuje w serialu "Na Wspólnej". Anna Jarosik-Tomala pojawiała się też w wielu innych serialach, m.in.: "Przyjaciółki" jako Justyna Stępień, pracownica gabinetu Jeleńskiego (Paweł Deląg), "Na dobre i na złe" jako Olga Leśniak lub "Ojciec Mateusz" jako Marzena Turowska. 

M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze