M jak miłość, odcinek 1645: Mafia dopadnie siostrzenicę Modrego w Grabinie! Szantażem zmusi ją do współpracy - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1645: Mafia dopadnie siostrzenicę Modrego w Grabinie! Szantażem zmusi ją do współpracy - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1645: Mafia dopadnie siostrzenicę Modrego w Grabinie! Szantażem zmusi ją do współpracy - ZDJĘCIA

W 1645 odcinku "M jak miłość" skończy się ukrywanie Jagody (Katarzyna Kołeczek) przed mafią. Znajdą ją w bezpiecznej przystani w Grabinie i szantażem zmuszą do współpracy. Życie Modrego (Stefan Friedmann) i Barbary (Teresa Lipowska) od tego momentu narażone będzie na wielkie niebezpieczeństwo! Jagoda od początku swojej obecności w "M jak miłość" ma świadomość, że ciągnie się za nią wielki mrok przeszłości. W 1645 odcinku serialu ją dopadnie a będzie miał twarz mafijnej koleżanki Irmy. Sprawdź, co mówią gwiazdy "M jak miłość" o dramatycznych zmaganiach siostrzenicy Józefa z mafią!

"M jak miłość" odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1645 odcinku "M jak miłość" mafia dopadnie siostrzenicę Modrego w Grabinie! Jagoda liczy na to, że zaszyje się u wujka i nikt jej w tym cichym miejscu nie znajdzie. Ale nic z tych rzeczy - "koleżanka" z bandy odszuka księgową mafii, cenną z kilku powodów. Czy bandyci już będą wiedzieli, że Jagoda ukradła im wielkie pieniądze?

Ujawniamy, że w 1645 odcinku "M jak miłość" Irma dopadnie Jagodę i zacznie ją szantażować! Czy siostrzenica Modrego, aby ratować życie wujka, Barbary i własne, wróci do pracy "kreatywnej" księgowej dla mafii?

- Jagoda liczy na to, że zacznie tutaj nowe życie - mówi Katarzyna Kołeczko w "Kulisach M jak miłość" o swoim życiu w Grabinie. - Dlatego te demony przeszłości, które pojawiają się w postaci Irmy rozbijają ten spokój. 

Zobacz też: M jak miłość. Gigantyczna wpadka z ciążą Patrycji i Anety. Widzowie ostro reagują na dziwny scenariusz

M jak miłość. Jagoda (Katarzyna Kołeczek)

i

Autor: MTL Maxfilm

Jagoda będzie w tak wielkim stresie w 1645 odcinku "M jak miłość", że w środku nocy wyskoczy z gazem na Bogu ducha winnego Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), bo weźmie go za mafioza - zobacz tę akcję w GALERII ZDJĘĆ!

- Irma przypomina jej o jej dawnym życiu. Jagoda zaczyna oglądać się za siebie i czuje się bardzo niepewnie. Ma gdzieś z tyłu głowy to, że zagraża wujkowi i Barbarze i może sprowadzić na nich niebezpieczeństwo - zdradza Kołeczek w "Kulisach M jak miłość".

- Swoje odsiedziałam i chcę teraz zacząć nowe życie - będzie tłumaczyła Jagoda "koleżance" w 1645 odcinku "M jak miłość". 

- Ty, ale oni zrobią wszystko, żeby cię dorwać! - usłyszy w odpowiedzi.  

- Nie wierzę, że mi to robisz! To jest podły szantaż! - będzie krzyczała siostrzenica Modrego w 1645 odcinku "M jak miłość". 

- Przysięgam, ze nikomu nie powiem, gdzie jesteś - obieca jej Irma. Jaką cenę będzie musiała zapłacić siostrzenica Józefa, aby Irma obietnicy dotrzymała?

Nie przegap: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

M jak miłość. Pieniądze, które Jagoda (Katarzyna Kołeczek) ukradła mafii

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1645. Jagoda (Katarzyna Kołeczek), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1645. Jagoda (Katarzyna Kołeczek), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
M jak miłość. Barbara zmieni się nie do poznania. Tak ją odmłodzi Józef Modry!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze