M jak miłość. Nowi sąsiedzi Rogowskich w Grabinie. Rodzina Jaszewskich będzie skrywać mroczną tajemnicę - WIDEO

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość. Nowi sąsiedzi Rogowskich w Grabinie. Rodzina Jaszewskich będzie skrywać mroczną tajemnicę - WIDEO

M jak miłość. Nowi sąsiedzi Rogowskich w Grabinie. Rodzina Jaszewskich będzie skrywać mroczną tajemnicę - WIDEO

2020-10-20 12:48

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" widzowie poznają nowych bohaterów! Bardzo tajemnicza rodzina Jaszewskich sprowadzi się do Grabiny. Małżeństwo, w które wcielą się Małgorzata Lewińska i Tomasz Lulek, początkowo bardzo zaprzyjaźni się z Rogowskimi. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) będą myśleli, że Jaszewscy to porządni ludzie. W najnowszych odcinkach "M jak miłość" szybko okaże się, że często pozory potrafią mylić. Jaki mroczny sekret skrywa nowa rodzina w Grabinie?

W kulisach "M jak miłość" to Małgorzata Różniatowska, grająca Kisielową, zdradza co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

- Do Grabiny sprowadza się rodzina państwa Jaszewskich, z nastoletnim synkiem Dawidem. Ta ich przeprowadzka kryje w sobie jakąś wielką, mroczną tajemnicę i ciekawa jestem, czy Zosi Kisielowej uda się ją rozwikłać... - Mówi tajemniczo.

Małżeństwo Marysi i Artura w poprzednich odcinkach "M jak miłość" wydawało się być zgrane i kochające, ale czy nowi sąsiedzi wprowadzą chaos do ich życia?

M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" Marysia i Kisielowa pójdą przywitać nowych sąsiadów. Jaszewscy będą wydawali się bardzo mili. Okaże się także, że przeprowadzili się do Garbiny z nastoletnim synem. Dawid nie będzie typem grzecznego i poukładanego chłopca. Może dostarczyć wiele zaskakujących momentów. Także sami Jaszewscy nie będą typową rodziną. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" mogą obrócić losy społeczności w Grabinie.

Sama Kisielowa w kulisach "M jak miłość" potwierdza, że będzie zamieszana w całą sprawę. Od dawna wiadomo, że lubi się wtrącić w życie innych i dowiadywać się najnowszych informacji wśród społeczeństwa Grabiny. Kiedy tylko wyczuje, że nowi sąsiedzi ukrywają coś przed resztą świata, na pewno będzie starała się odkryć ich sekret. Czy nowi bohaterowie "M jak miłość" zaszkodzą Rogowskim? Jaka tajemnica wyjdzie na jaw, w związku z ich przeprowadzką? Tego dowiemy się już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze