M jak miłość

M jak miłość. Nowa dziewczyna Marcina przejdzie cudowną przemianę! Kama wypięknieje i nie będzie już wulgarną striptizerką - ZDJĘCIA

2023-05-12 10:34

Zdjęcia z planu "M jak miłość" z nowego sezonu potwierdzają, że Marcin (Mikołaj Roznerski) znajdzie szczęście u boku striptizerki Kamy (Michalina Sosna), klientki agencji detektywistycznej Chodakowskiego i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). Kama nie da Marcinowi o sobie zapomnieć nie tylko w związku z kolejnymi kłopotami w jakie się wpakuje. Porzucony przez Izę (Adriana Kalska) Marcin w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023 zbliży się do Kamy jeszcze bardziej. Przebojowa striptizerka przy Marcinie przejdzie cudowną przemianę. Pokaże Chodakowskiemu naturalne piękne, które skrywa pod wyzywającymi strojami. Zobacz ZDJĘCIA zza kulis "M jak miłość" jak zmieni się Kama.

Marcin i Kama w "M jak miłość" będą razem w nowym sezonie? ZDJĘCIA z planu to dowód!

Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie będzie długo sam! Co prawda na razie nie wiadomo czy rozwód Izy i Marcina dojdzie do skutku, ale to już pewne, że żona Chodakowskiego wybierając kochanka Radka (Philippe Tłokiński), odchodząc od rodziny, nie zmieni zdania i nie wróci do domu. Przed Marcinem trudny czas. Nie dość, że będzie musiał uporać się ze stratą ukochanej, to jeszcze będzie musiał znaleźć w sobie siły, by zadbać o dzieci, by Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) ucierpiały jak najmniej po odejściu Izy. Wiele wskazuje na to, że pomoże mu w tym właśnie Kama!

Za kulisami "M jak miłość" trwają właśnie zdjęcia do nowych odcinków, które będą emitowane już od września. Widać na nich jak bardzo Marcin i Kama zbliżą się do siebie. Nie chodzi już tylko o to, że striptizerka będzie "stałą" klientką agencji Chodakowskiego i Karskiego. Z samotnym detektywem połączy ją coś więcej niż zawodowa relacja. Dowodem na to są wspólne sceny Michaliny Sosny i Mikołaja Roznerskiego.

Ale patrząc na aktorkę, która jako Kama w "M jak miłość" po wakacjach 2023 zajmie ważne miejsce w życiu Marcina, uwagę zwraca jeden szczegół. Przy Chodakowskim nieco wulgarna tancerka erotyczna stanie się zupełnie inną kobietą. Kama przejdzie zaskakującą przemianę. Zmieni styl, zacznie się ubierać znacznie skromniej, ale dzięki temu podkreśli swoją urodę, naturalne piękno, blask, który bije z jej wiecznie roześmianej twarzy.

Zdjęcia z planu nowego sezonu "M jak miłość" dowodzą także, wątek Kamy będzie łączył się nie tylko z losami Marcina, ale także Jakuba, Kasi (Paulina Lasota) i starszego z braci Chodakowskich, Olka (Maurycy Popiel). Wiele wskazuje na to, że Kama zastąpi Izę u boku Marcina ku ogromnej radości jego bliskich.

M jak miłość. Nie tylko dzieci Izy i Marcina ucierpią na ich rozstaniu! Chodakowski pogrąży się w nałogu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze