M jak miłość. Niewiarygodna zmiana Anity! Melania Grzesiewicz pokazała się w zupełnie innej odsłonie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film / Instagram M jak miłość. Niewiarygodna zmiana Anity! Melania Grzesiewicz pokazała się w zupełnie innej odsłonie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Niewiarygodna zmiana Anity! Melania Grzesiewicz pokazała się w zupełnie innej odsłonie - ZDJĘCIA

2022-07-04 13:21

Piękna Anita (Melania Grzesiewicz) z "M jak miłość" zaprezentowała całkiem nowy styl! Ukochana Gryca (Marcin Bosak) oczarowała go swoim ciepłem i opiekuńczością, ale i ponętnymi kształtami, które zadziałały na wyobraźnię Kamila. Prawnik wreszcie odnalazł szczęście u boku Anity, kochającej jego córeczkę Polę (Hanna Nowosielska). Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie zmiany. Melania Grzesiewicz wystroiła się jak nigdy, a miała ku temu specjalną okazję. Aktorka pierwszy raz zaprezentowała się w takim wydaniu.

Anita z "M jak miłość" wystroiła się nie z byle okazji! Melania Grzesiewicz wygląda zjawiskowo 

Anita z "M jak miłość" zaprezentowała się fanom w odmienionej stylizacji. Melania Grzesiewicz miała ważną okazję, by wystroić się jak nigdy. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie, ale można zobaczyć je w GALERII ZDJĘCIA, poniżej. Aktorka wciela się w rolę Laskowskiej od stosunkowo krótkiego czasu, a widzowie pokochali jej wątek i relację z Grycem. Na początku wydawało się, że kobieta nie cierpi prawnika, a on pozwalał sobie na przytyki co do jej wagi i figury. Czasem dochodziło w "M jak miłość" do starć pomiędzy tą dwójką, ale jak widać, "kto się czubi, ten się lubi". Kamil dopiero przy Anicie zrozumiał, że chce tworzyć szczęśliwy związek i razem z nią wychowuje córeczkę Polę. 

Anita zmieni się w nadchodzącym sezonie "M jak miłość"? Na pewno na zmianę postawiła Melania Grzesiewicz, która wzięła udział w wyścigach konnych, gdzie postanowiła obstawić swojego faworyta. Z okazji wyścigu, aktorka postanowiła ubrać się bardzo elegancko i zdecydowała się na ciekawe nakrycie głowy. Od razu rzuca się w oczy długa sukienka i duży, ozdoby kapelusz, który zdobi głowę gwiazdy. 

Przeczytaj: Andrzej w M jak miłość w fatalnym stanie po rozstaniu z Magdą w nowym sezonie. Stanie na głowie, żeby ją odzyskać - ZDJĘCIA

Czy Anita zmieni się w "M jak miłość", tak jak Melania Grzesiewicz? Trzeba przyznać, że aktorka prywatnie ma zbliżony styl do swojej serialowej bohaterki. Obie lubią ubrania, które są kobiece i podkreślają kształty, ale bez wulgarności i przesady. Wiadomo już, że Gryc i Anita wpadną w problemy, zresztą nie tylko oni. Przez Adama (Jacek Kopczyński) stracą kancelarię, bo Wener przegra biuro przy okazji głupiego zakładu. Budzyński (Krystian Wieczorek). Gryc i Laskowska będą musieli szukać nowego loku, by dalej prowadzić biznes. Do tego znajdą się "między młotem a kowadłem", bo Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie męża, a przecież Anita i Kamil o wszystkim wiedzieli i milczeli. To wszystko spowoduje, że Anita może wpaść w spore kłopoty. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Gorzka porażka Julii! Nie pogodzi się z tym, że Andrzej wybrał Magdę

M jak miłość. Andrzej nie będzie mógł żyć bez Magdy nowym sezonie! Marcin Mroczek zdradził co się będzie działo w siedlisku!
Najnowsze