M jak miłość

M jak miłość. Nadia zostanie córką Budzyńskich! Magda i Andrzej nie odnajdą rodziców dziewczynki z Ukrainy

Nadia (Mira Fareniuk)w "M jak miłość" będzie córką Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha)! Najnowsze ZDJĘCIA z planu serialu nie pozostawiają wątpliwości - Budzyński z żoną wychowają razem Ukrainkę Nadię, której rodzicie zginęli na wojnie. W nowych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy dramatyczną walkę Magdy o życie męża, ale już możemy być spokojni, że wszystko skończy się dobrze. Andrzej znów w pełni sił zostanie wspaniałym tatą, bo prawdziwych rodziców Nadii nie uda się odnaleźć. Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Andrzej z Magdą wychowają razem córkę! Te ZDJĘCIA nie pozostawiają wątpliwości

W "M jak miłość" czeka nas walka Magdy o życie Andrzeja. Budzyński, dzięki pomocy przyjaciół zostanie przetransportowany z ukraińskiego szpitala do Polski. To efekt samotnej wyprawy Andrzeja za wschodnią granicę w poszukiwaniu rodziców Nadii. Niestety, Andrzej będzie miał wypadek, po którym najpierw zaginie, a potem Kamil odnajdzie go z urazem głowy w śpiączce. 

Magda w "M jak miłość" przywróci Andrzeja do życia

Kiedy Andrzej w 1710 odcinku "M jak miłość" wybudzi się ze śpiączki, dzięki czułym słowom ukochanej żony powie, że dla niej zrobiłby to wszystko jeszcze raz. To czy Budzyński znów pojedzie na Ukrainę, czy jednak innymi metodami ustali stan prawny rodziców Nadii, jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą serialu. Pewne jest jednak, że dziewczynka zostanie Andrzejem i Magdą!

Andrzej w "M jak miłość" - idealny tatuś!

Na oficjalnym profilu Krystiana Wieczorka na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie Andrzeja z Nadią. Gwiazdy "M jak miłość" robią śmieszne miny, co świadczy o pewnej zażyłości - Andrzej z Nadią wyglądają po prostu jak tata z córką.

-  Dzieci mnie prześladują?? - zażartował Wieczorek pod ZDJĘCIEM z Nadią. Fani "M jak miłość" nie zwlekali z komentarzami. 

- Widocznie Cię kochają Krystian❤️?

- Idealny Tatuś ❤️

- ❤️?Bo pewnie Cię uwielbiają??

- Bardzo fajna jest praca z dziećmi ?. Ciesz się, że masz drugą córkę ?? 

Wygląda na to, że w "M jak miłość" nie uda się odnaleźć rodziców Nadii żywych. I choć to smutna wiadomość, ukraińska sierota nie mogła trafić lepiej - Magda i Andrzej nareszcie spełnią marzenie o wspólnym dziecku i na pewno "nieba jej przychylą"! 

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany