Mikołaj Roznerski pierwszy raz bez Adriany Kalskiej publicznie. Gwiazdor M jak miłość nie był sam - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Mikołaj Roznerski pierwszy raz bez Adriany Kalskiej publicznie. Gwiazdor M jak miłość nie był sam - ZDJĘCIA

M jak miłość. Mikołaj Roznerski pierwszy raz bez Adriany Kalskiej publicznie. Nie był sam i dementował plotki o rozstaniu - ZDJĘCIA

2022-01-26 11:36

Mikołaj Roznerski to jedna z największych gwiazd "M jak miłość", gdzie wciela się w rolę uwielbianego detektywa Marcina. Chodakowski wyszedł ostatnio z kryzysu małżeńskiego z Izą (Adriana Kalska), ale życie prywatne aktora znacznie różni się od scenariusza "M jak miłość". Jak wiadomo, Kalska i Roznerski byli w związku w rzeczywistości, co pomagało im wcielać się w rolę małżeństwa na ekranie. Niestety miłość tej pary się skończyła, a aktorka poinformowała o zerwaniu. Teraz Roznerski pierwszy raz pokazał się publicznie bez ukochanej u boku! Pozował na ściance i wydaje się, że nie przyszedł sam. Do tego odniósł się do plotek o rozstaniu z Kalską!

Mikołaj Roznerski pierwszy raz po rozstaniu z Adrianą Kalską pojawił się sam!

Mikołaj Roznerski to jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów. Oprócz roli w "M jak miłość" regularnie pojawia się w innych serialach, filmach i na deskach teatru. Nie da się ukryć, że aktor nie ma za sobą łatwego czasu, bo chociaż zawodowo osiąga kolejne sukcesy, prywatnie rozpadł się jego związek z Adrianą Kalską. To właśnie ona poinformowała o rozstaniu z narzeczonym, wydając oświadczenie na Instagramie. We wtorek, 25.01.2022 r., odbyła się premiera najnowszego filmu Roznerskiego, w którym gra jedną z głównych ról.

Aktor przyszedł na premierę i pozował na ściance, ale nigdzie nie było widać Adriany Kalskiej. Kiedy para była jeszcze razem, zazwyczaj wspólnie świętowali swoje sukcesy. Tym razem Roznerski musiał sam pozować do zdjęć, chociaż fotografom udało się wychwycić, że promiennie uśmiecha się do tajemniczej blondynki. Trudno powiedzieć czy kobieta przyszła z aktorem na premierę, ale Roznerski ewidentnie rozpromienił się na jej widok. 

Zobacz ZDJĘCIA Mikołaja Roznerskiego z premiery filmu>>>

Roznerski i Kalska rozstali się w połowie grudnia, ale sytuacja jest o tyle trudna, że mają wspólne zobowiązania zawodowe. Grają małżeństwo w "M jak miłość" i jakby tego było mało, serialowi Iza i Marcin właśnie pokonali małżeński kryzys. Długo borykali się z brakiem zaufania i wzajemnie się krzywdzili, ale teraz znów będą szczęśliwą rodziną. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócili na plan po rozstaniu, o czym pisaliśmy TUTAJ. Nie pozują razem do zdjęć, tak jak kiedyś. Dlatego też, aktor pojawił się na premierze filmu bez byłej ukochanej, chociaż trzeba przyznać, że wyglądał naprawdę świetnie i uśmiechał się do fotoreporterów.

W filmie "8 rzeczy których nie wiecie o facetach" Mikołaj Roznerski zagrał u boku Alicji Bachledy-Curuś, a co ciekawe, u jego boku pojawi się też inna aktorka z "M jak miłość". Mowa o małej Hani Nowosielskiej, która w hicie TVP2 wciela się w rolę córeczki Kamila Gryca (Marcin Bosak). Tym razem widzowie będą mogli się przekonać, jak Hania radzi sobie na dużym ekranie u boku Mikołaja. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz odkryje spisek Argasińskiego! Uwolni Patrycję, ale zapłaci za to życiem? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Mikołaj Roznerski raczej nie komentuje rozstania z partnerką, ale zrobił wyjątek i w rozmowie z redakcją Pomponik.pl przyznał, jak wygląda teraz praca na planie "M jak miłość", kiedy musi wcielać się w rolę męża Izy, a prywatnie rozstał się z Kalską. 

- Super, zawsze na planie "M jak miłość" jest fantastycznie - odpowiedział aktor w rozmowie z portalem pomponik.tv, odnośnie roli w "M jak miłość", a potem dodał wypowiedź o scenach pocałunku z Kalską, które na pewno nadejdą. - Jesteśmy przecież profesjonalistami, to dlaczego sceny pocałunku mają być ciężkie - podsumował sytuację na planie i ich rozstanie Roznerski. 

Miłość Izy i Marcina w M jak miłość przetrwa nawet rozstanie aktorów! Aż żal będzie patrzeć na Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze