M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz odkryje spisek Argasińskiego! Uwolni Patrycję, ale zapłaci za to życiem?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz odkryje spisek Argasińskiego! Uwolni Patrycję, ale zapłaci za to życiem?

M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz odkryje spisek Argasińskiego! Uwolni Patrycję, ale zapłaci za to życiem? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1633 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zrozumie podstępną grę Argasińskiego (Karol Strasburger)! Wyjawi wszystko Marcie (Dominika Ostałowska), zaraz po powrocie z Gruzji. Łukasz w tym momencie swojej historii w "M jak miłość" podejmie męską decyzję - uwolni Patrycję (Alżbeta Lenska) z rąk podłego męża za każdą cenę! Marta 1633 odcinku "M jak miłość" spróbuje powstrzymać syna przed wojną z Argasińskim, ale już będzie na to za późno. Czy Łukasz zapłaci życiem za wolność i szczęście swojej ukochanej? Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość, odcinek 1634" - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" Łukasz wróci z Gruzji załamany, że na zawsze stracił swoją córkę. Ale i z mocnym postanowieniem, że uratuje swoją ukochaną Patrycję. Co ważniejsze, Wojciechowski po powrocie będzie doskonale wiedział kim tak naprawdę jest Argasiński i co robi swojej żonie! I Łukasz postanowi, że stanie w obronie Patrycji i uratuje ją z matni przemocy i niewoli!

W 1633 odcinku "M jak miłość" całą prawdę o spiskach Argasińśkiego Łukasz zdradzi matce, pewien że wesprze go ona w ratowaniu ukochanej. Marta, jednak spróbuje powstrzymać syna, przerażona, że to się dla niego bardzo źle skończy! Czy będzie miała rację?

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3386: Elżbieta umrze w strasznych okolicznościach?! Serce ukochanej Igora nie wytrzyma - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1633 ZWIASTUN. Ucieczka Patrycji od Argasińskiego! Łukasz będzie w to zamieszany

- Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, nigdy nie wolno odpuszczać. Natalię straciłem, wychowuje ją Igor... To jego będzie uważała za swojego ojca, nie mnie - wyzna Łukasz Marcie w 1633 odcinku "M jak miłość". - I wiesz, co ja sobie obiecałem w tym cholernym samolocie z Tbilisi? Że nie stracę Patrycji (Alżbeta Lenska).

To nie jest dobry pomysł... Patrycja jest w końcówce ciąży, miała problemy z jej utrzymanie, była w szpitalu... Potrzebuje teraz ciszy i spokoju, nie można jej fundować takiej szarpaniny - Marta, spróbuje powstrzymać syna.

I w tym momencie 1633 odcinka "M jak miłość" Łukasz odkryje, że bardzo dobrze znał tajny plan podłego Argasińskiego. Syn Marty opisze wszystkie okrucieństwa, jakie ordynator robi swojej żonie!  

- On jej nie kocha, on ją posiada! Na własność! Ona przy nim zginie, rozumiesz? Udusi się!

Zdradzamy: właśnie w tej chwili, kiedy Łukasz podejmie decyzję, że będzie walczył o miłość swojego życia, Patrycja ucieknie z domu! Oszuka wszystkich, że bierze leki, ale ich nie weźmie i po prostu zniknie! 

Niestety, zapowiada się na to, że odpowiedź Argasińskiego w 1633 odcinku "M jak miłość" będzie okrutna. Czy podły ordynator w odwecie zabije Łukasza?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1638: Franka po ślubie napadnięta przez zboczeńca! Ojciec chłopaka Basi rzuci się na nią z łapami

M jak miłość. Patrycja pójdzie z Argasińskim na terapię? Podły ordynator będzie się kajał i przepraszał.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze