M jak miłość

M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska znowu razem! To trzeba zobaczyć - ZDJĘCIA

Fani Izy i Marcina w "M jak miłość" na taką wiadomość właśnie czekają: Adriana Kalska znów są razem i pozują na ściankach, demonstrując światu miłość i szczęście. Czy to możliwe, aby gwiazdorzy "M jak miłość" znów się zeszli, a powody ich rozstania poszły w niepamięć? ZDJĘCIA na profilach Kalskiej i Roznerskiego na Instagramie dowodzą, że aktorzy znów się regularnie spotykają nie tylko na planie sagi rodu Mostowiaków! Sprawdź, co już wiemy!

M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska znów spotykają się poza planem serialu!

Iza i Marcin w "M jak miłość" to para, którą pokochały miliony Polaków. Chodakowski związał się Lewińską po stracie swojej wielkiej miłości Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), która zmarła tragicznie przy porodzie Szymka (Staś Szczypiński). Iza pojawiła się w życiu Marcina i jego syna jako kuratorka, której zadaniem była ocena, czy samotny tata radzi sobie z opieką nad dzieckiem. Miłość wybuchła nagle i przeszła wiele prób i wydawało się, że będą razem na wieki.

Kochankowie z planu "M jak miłość" stali się także parą w życiu prywatnym i fani wypatrywali ich ślubu. Niestety, w grudniu 2018 roku gruchnęła wieść, że Kalska i Roznerski rozstali się. Pociągnęło to za sobą także poważny kryzys w małżeństwie Chodakowskich. Iza zdradziła Marcina z Radkiem (Philippe Tłokiński) i szykuje się rozwód. 

Tymczasem Kalska i Roznerski znów widują się.  poza planem "M jak miłość"! Na profilach obu gwiazd na Instagramie pojawiły się ZDJĘCIA z ich regularnych spotkań tej pary. Chodzi o ich role w spektaklu "Piękna Lucynda" w Teatrze 6 piętro w Warszawie. Gwiazdy sagi rodu Mostowiaków grają tam od lat główne role i - jak widać - ich sprawy prywatne im w tym nie przeszkadzają. A może wspólny powrót na teatralne deski jest zapowiedzią czegoś ważniejszego?

Nie przegap: Iza w M jak miłość jest chora psychicznie! Wróciła afera z Bosackim. Fani zauważyli jeden ważny szczegół! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Bezczelna Iza odegra przed Marcinem szlachetną żonę, która dba o dobro dzieci!
Listen on Spreaker.
Najnowsze