M jak miłość. Marysia załatwi Nieśpielaka i obroni sad Lucjana! Pogoni profesora jak psa po wakacjach - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Marysia załatwi Nieśpielaka i obroni sad Lucjana! Pogoni profesora jak psa po wakacjach - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Marysia załatwi Nieśpielaka i obroni sad Lucjana! Pogoni profesora jak psa po wakacjach - ZDJĘCIA

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w "M jak miłość" po wakacjach postawi się chytremu Nieśpielakow (Zbigniew Suszyńskii i obroni sad Lucjana (śp. Witold Pyrkosz)! Okazuje się, że w nowym sezonie "M jak miłość" na nic zdadzą się miesiące umizgów i uwodzenia Marysi przez przebiegłego profesora. W decydującym momencie Rogowska pokaże naciągaczowi, który chce przejąć jej ziemię i sad Mostowiaka, jest jego miejsce! Jak do tego dojdzie w nowym sezonie "M jak miłość"? Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Marysia postawi tamę oszustwom Nieśpielaka!

Marysia w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie miała dość umizgów Nieśpielaka i jasno się z nim rozmówi.. Okazuje się, że manipulant będzie mocno zawiedziony!  Nieśpielak tyle miesięcy uwodził, czarował i zwodził, ale w finale dostanie od zony Artura kosza, za to nie dostanie tego, na czym zależało mu najbardziej!

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" Marysia da się wyciągnąć Nieśpielakowi na spacer. A to będzie dla niego koniec szczęśliwych chwil i nadziei. 

Monotematyczny Nieśpielak w "M jak miłość"

- Dziękuję, że dałaś się wyciągnąć na chwilę z pracy... Doceniam twoją cierpliwość i to, że nadal chcesz się ze mną spotykać, zwłaszcza, że ostatnio jestem taki... monotematyczny... -  Nieśpielak w "M jak miłość" prawie zaślini się z rozkoszy. 

- Rzeczywiście, mam wrażenie, że ten projekt wszystko zdominował, całe twoje życie... - Marysia przejdzie do tematu terenów pod klinikę.

- To prawda. Tak, ta inwestycja jest dla mnie bardzo ważna i to pod różnymi względami 

- Dlatego cały czas tak nalegasz na kupno mojej działki? Mimo, że już kilka razy powiedziałam, że nie jest na sprzedaż? - prosto z mostu zapyta Rogowska.

Zobacz też: M jak miłość. Przebiegła Ala najpierw poderwie Mateusza, a potem wkupi się w łaski Banachowej! Nieźle wrobi matkę Lilki

- W biznesie wszystko jest na sprzedaż, to tylko kwestia ceny. A ja mogę ci zagwarantować naprawdę korzystną ofertę... wielokrotnie przekraczającą wartość tej działki. W interesach trzeba kierować się nie emocjami, a obiektywną oceną sytuacji... - Nieśpielak już przestanie udawać przed Marysią uwodziciela. 

- Przykro mi, ale - nie. I to jest moja ostateczna decyzja - ogłosi ostatecznie Marysia w "M jak miłość".

Kiedy wściekły Nieśpielak w "M jak miłość" zacznie dopytywać się o przyczyny decyzji Marysi, ona mu to pokaże. Kiedy znajda się w sadzie Lucjana, Rogowska nie da mu nawet dojść do głosu.  

Marysia w "M jak miłość" pokaże Nieśpielakowi gdzie jest miejsce!

- Najstarszą część tego sadu posadził jeszcze mój dziadek Teodor... Ojciec mojego taty, Lucjana... Pewnie wiesz, że większość miejscowych sadowników przeszła na ekologiczne uprawy i dzięki temu w ogóle utrzymali się na rynku? Ta cała wasza inwestycja będzie prawie dwa razy większa niż zakładał pierwotny projekt. Wiem, że chcecie wejść w otulinę parku krajobrazowego, wycinać drzewa, likwidować sady... Moja działka dzieli wykupione przez was tereny i dlatego jej nie sprzedam - oświadczy Marysia i zapyta za chwilę złośliwie:

- Za żadne pieniądze nie przyłożę ręki do takiej dewastacji. Dla mnie to obiektywna ocena sytuacji... A jak ty uważasz?

Czytaj także: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze