M jak miłość

M jak miłość. Marysia w Wigilię zdradzi Basi szokującą prawdę o Marku! Barbara stanie w obronie syna – ZDJĘCIA

2022-12-24 18:00

Odcinek specjalny "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków dostarczy wielu szokujących zwrotów akcji. Do Grabiny zjedzie się praktycznie cała rodzina, wśród której prym będzie wiódł Marek (Kacper Kuszewski). Nim Mostowiakowie zasiądą wspólnie do stołu, całkowicie pochłoną ich przygotowania do świątecznej wieczerzy, w czasie której Marysię (Małgorzata Pieńkowska) weźmie na wspomnienia. W specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków, Rogowska zdradzi swojej córce (Karina Woźniak) największy sekret z młodzieńczych lat Marka. Barbara (Teresa Lipowska) aż nie będzie mogła w to uwierzyć i natychmiast zacznie bronić syna! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" świąteczny odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, Wigilia 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2

Specjalny odcinek "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków dostarczy Barbarze wielu wzruszeń! Nestorka rodu od rana rozpocznie intensywne przygotowania do uroczystej kolacji, na którą jak przed laty zjedzie się niemal cała rodzina. Oczywiście, seniorka nie będzie tego świadoma, gdyż najbliżsi postanowią jej zrobić wyjątkową niespodziankę z powrotem jej jedynego syna Marka w roli głównej, ale niczym się nie zdradzą. W specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków Barbara jak co roku zacznie szykować wigilijne potrawy, z kolei Marysia i Basia zajmą się wystrojem rodzinnego domu, a także ubieraniem choinki. To właśnie wtedy Rogowską weźmie na wspomnienia, w czasie których na jaw wyjdą zaskakujące fakty!

W specjalnym odcinku "M jak miłość" na Wigilii u Mostowiaków nie zabraknie ogromnej choinki, przystrajanej bombkami, które Marysia będzie jeszcze pamiętać z młodzieńczych lat. Jej uwagę przykuje szczególnie jedna - papierowy samolot, który Marek zrobił awaryjnie tuż po tym jak rozbił wszystkie bombki!

- Niektóre to pamiętam nawet z dzieciństwa. O to np. nie wiem Marek miał wtedy 7/8 lat. Strącił pudło z bombkami i oczywiście wszystkie się pobiły i my z Martą musiałyśmy ratować sytuację. Oczywiście w tym nam pomógł i proszę to jest jego - zdradzi Marysia.

Wtedy w specjalnym odcinku "M jak miłość" tuż przed Wigilią u Mostowiaków Marysia nieco podburzy wizerunek Marka, dlatego Barbara natychmiast weźmie go w obronę!

- Wujek Marek był chyba kiedyś niezłym łobuzem, co? - stwierdzi Basia.

- Raczej rozrabiaką. Marek miał zawsze złote serce jak był mały i potem jak dorósł i miał własną rodzinę - wyjaśni Barbara.

Złote serce Marka ukaże się również w specjalnym odcinku "M jak miłość" na Wigilii u Mostowiaków. Mąż Ewy (Dominika Kluźniak) przyleci specjalnie z Australii na rodzinne święta i okaże wiele zrozumienia i wsparcia Miśkowi (Aleksander Bożyk), na którego spadnie klątwa Mostowiaków i teraz to on przejmie rolę czarnej owcy w rodzinie!

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze