"M jak miłość". Marek Mostowiak ojcem syna Ewy Kolędy

2013-07-28 16:00 Ag

Rodzinka Mostowiaków powiększy sie w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2013! I nie chodzi wcale o to, że Anna (Tamara Arciuch) będzie w ciąży z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski). W gronie Mostowiaków coraz lepiej czuje się bowiem Antek Kolęda (Jakub Jankiewicz), najlepszy przyjaciel Mateusza (Krystian Domagała). Syn Ewy z czasem zaczyna zajmować tak ważne miejsce w rodzinie, że Marek traktuje go jak drugiego syna. Czy to jednak wystarczy, by właśnie z Ewą stworzył prawdziwy związek i pełną rodzinę dla swoich dzieci?

W nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2013 w życiu Mostowiaków nie zabraknie dramatycznych przeżyć, ale będą też szczęśliwe momenty. Marek Mostowiak znów będzie doświadczał miłosnych rozterek. Związek z Anną czy z Ewą? Przed wdowcem naprawdę trudna decyzja, która zaważy nie tylko na jego przyszłości, ale także na losach całej rodziny.

>>> "M jak miłość". Śmierć Małgosi w USA. Tomek i Agnieszka razem wychowają dzieci?

Wiemy już na pewno, że w "M jak miłość" po wakacjach 2013 Marek i Ewa wylądują razem z łóżku, a Anna powie mu, że spodziewa się dziecka. Przed Markiem czas naprawdę trudnych wyborów i ważnych uczuciowych decyzji. Tym bardziej, że przede wszystkim musi się kierować dobrem swoich dzieci, a one są podzielone.

Natalka (Marcjanna Lelek) i Ula (Iga Krefft) próbują go zeswatać z Anną, a Mateusz chce, żeby jego nową mamą została Ewa. Syn Marka ma po swojej stronie sprzymierzeńców - Barbarę (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) oraz Antka. Najlepszy przyjaciel Mateusza także marzy o tym, by jego mama poślubiła Marka.

>>>"M jak miłość". Janka Buford nie zabierze Mostowiakom domu w Grabinie

W nowym sezonie "M jak miłość" Antek jeszcze bardziej zbliży się do Mostowiaków. Dla chłopca, którego ojciec mieszka gdzieś za granicą przyjaźń z Mostowiakami jest namiastką prawdziwej i pełnej rodziny. Także Marek zaczyna traktować syna Ewy jak własne dziecko. Dowód? W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" chłopcy razem z Markiem i Martą (Dominika Ostałowska), która przyjeżdża do Grabiny w odwiedziny wyruszają na rodzinną przejażdżkę rowerową.

>>> Co nowego w "M jak miłość" po wakacjach 2013? - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

{% load polls_tags %}{% get_poll 7516 request.path %}

Najnowsze