"M jak miłość". Janka Buford nie zabierze Mostowiakom domu w Grabinie

2013-07-25 9:30 Ag

Walka Mostowiaków z Jane Buford (Joanna Osyda) o majątek i dom w Grabinie doczeka się szczęśliwego dla całej rodziny finału. W "M jak miłość" po wakacjach 2013 Lucjan (Witold Pyrkosz) i Barbara (Teresa Lipowska) z powodu Janki, który przyjechała z USA, by odzyskać swoją część spadku po babci, przez wiele tygodni będą drżeć o przyszłość. W końcu jednak Janka z "M jak miłość" zrozumie, że pieniądze są niczym w porównaniu z rodzinnymi więziami. Jane nie odbierze Mostowiakom domu w Grabinie.

W nowym sezonie "M jak miłość", który już od 2.09.2013 w TVP2 rodzinę Mostowiaków czeka wiele dramatycznych przeżyć związanych z Jane Buford i jej roszczeniami co do majątku, który jej się prawnie należy po zmarłej babci Hannie, siostrze Lucjana.

>>> "M jak miłość". Śmierć Małgosi w USA. Tomek i Agnieszka razem wychowają dzieci?

Chociaż sąd orzekł, że Janka ma prawo do swojej części majątku i Mostowiakowie muszą jej zapłacić 300 tysięcy złotych zadośćuczynienia, to nie oznacza to, że będą musieli sprzedać dom w Grabinie, by spłacić Jane. W nowym odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2013 nowa Mostowiaczka zmieni swój stosunek do ciotecznego dziadka Lucjana i całej rodziny.

Początkowo będzie próbowała wszelkich możliwych sztuczek, by zniszczyć Mostowiaka. Wykorzysta do tego pamięć o zmarłej babci. Na samo wspomnienie siostry Hanny Lucjan poczuje litość, ale Barbara szybko przejrzy nieczyste intencje Jane. Dojdzie nawet do tego, że wyrzuci ją z domu w Grabinie.

>>> "M jak miłość". Kasia i Marcin będą razem? Kasia pocieszy ukochanego po jego rozstaniu z Agnieszką

Tragiczny wydarzenie z życia Janki - napad i brutalne pobicie przez kierowcę tira, sprawią jednak, że Mostowiaczka przejdzie wewnętrzną metamorfozę. Wyjaśni Mostowiakom, że toczy z nimi walkę o majątek, bo potrzebuje pieniędzy na leczenie chorej na nowotwór siostry. W trudnych chwilach po ataku tirowca będzie mogła liczyć na wsparcie Lucjana i Barbary.

>>> Co będzie w "M jak miłość" po wakacjach 2013?

Upłynie jednak sporo czasu nim widzowie "M jak miłość" zobaczą pojednanie u Mostowiaków. Zdjęcia umieszczone na oficjalnej stronie serialu wskazują, że Janka, Lucjan i Barbara padną sobie w objęcia dopiero wiosną, gdy przed domem w Grabinie przyroda obudziła się już do życia. Napad na Jankę, która skatowana przez swojego oprawcę ucieka po pokrytej śniegiem łące to pierwsze odcinki nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2013.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

{% load polls_tags %}{% get_poll 7442 request.path %}

Najnowsze