"M jak miłość". Kasia i Marcin w czułych objęciach. Czy to już miłość? - zdjęcia

2013-07-26 9:20 Ag

Czy Kasia i Marcin z "M jak miłość" będą razem w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2013? Wiele na to wskazuje, ale jeszcze do końca nie wiadomo czy uczucie Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) do Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) zostanie w pełni odwzajemnione. Jedno jest pewne - w "M jak miłość" jesienią 2013 widzowie zobaczą koniec romansu Agnieszki i Marcina oraz Chodakowskiego w czułych objęciach zakochanej w nim przyjaciółki.

Kasia z "M jak miłość" w nowym sezonie serialu w końcu znajdzie drogę do serca ukochanego? W "M jak miłość" po wakacjach 2013 w życiu miłosnym Marcina kolejne zawirowania. A wszystkiemu winna Małgosia (Joanna Koroniewska), która wyjeżdża do USA i zostawia Tomka (Andrzej Młynarczyk) samego.

>>> "M jak miłość". Śmierć Małgosi w USA. Tomek i Agnieszka razem wychowają dzieci?

Agnieszka wykorzystuje fakt, że jej były chłopak jest chwilowo wolny i znów próbuje się do niego zbliżyć. Marcin idzie w odstawkę, ale znajduje pocieszenie w ramionach Kasi, która od miesięcy marzy o tym, by współlokator odzwajemnił jej miłość. Jest na to duża szansa, bo na zdjęciach z nowego sezonu "M jak miłość" Kasia i Marcin czule się obejmują.

>>> "M jak miłość". Basia z nową wnuczką w Nałęczowie. Druga Ania przygląda się zalotom Stanisława do Barbary

Oczywiście jeszcze nie wiadomo w jakich okolicznościach Kasia i Marcin przekroczą granice przyjaźni, ale niewykluczone, że Chodakowski w końcu zrozumie, że zakochana w Tomku Agnieszka nie jest kobietą dla niego. Widzowie, którzy kibicują Kasi i Marcinowi muszą uzbroić się w cierpliwość, bo zapewne upłynie kilka miesięcy nim wątek romansu Chodakowskiego ze starszą prokuratorką ostatecznie się wypali.

>>> Co nowego w "M jak miłość" po wakacjach 2013? - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

{% load polls_tags %}{% get_poll 7503 request.path %}

Najnowsze