M jak miłość. Marcin przekaże Barbarze wstrząsające wieści o Mateuszu! Detektyw wpadnie na trop Mostowiaka na morzu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin przekaże Barbarze wstrząsające wieści o Mateuszu! Detektyw wpadnie na trop Mostowiaka na morzu

M jak miłość. Marcin przekaże Barbarze wstrząsające wieści o Mateuszu! Detektyw wpadnie na trop Mostowiaka na morzu

2021-07-13 8:34

W 1597 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 Marcin (Mikołaj Roznerski) zdobędzie dowód na to, że Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) nie żyje?! Na specjalną prośbę Barbary (Teresa Lipowska) detektyw rozpocznie śledztwo w sprawie zaginionego Mateusza i dość szybko wpadnie na trop ukochanego wnuka seniorki rodu Mostowiaków. Chodakowski w 1597 odcinku "M jak miłość" ustali, że Mateusz wyjechał do Gdyni, ale ślad urwie się na morzu. Żeby nie dobijać i tak załamanej Barbary Marcin będzie musiał posunąć się do kłamstwa. To co Mostowiakowa usłyszy z jego ust sprawi, że przez głowę przejdzie jej myśli o samobójstwie Mateusza!

"M jak miłość" odcinek 1597 po wakacjach 2021 we wrześniu w TVP2

Co się stanie z Mateuszem w "M jak miłość" po wakacjach 2021? Czy młody Mostowiak, który po zdradzie Lilki (Monika Mielnicka) i porzuceni przez żonę wyjechał z nieznane, zrywając kontakt z rodziną wreszcie się odnajdzie? To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" Mateusz zostanie uznany za zaginionego. Policja, która rozpocznie poszukiwania na prośbę całej rodziny Mostowiaków nie ustali zbyt wielu faktów. Tyle tylko, że w "M jak miłość" będzie od początku wiadomo, że Mateusz pojechał do Gdyni z tajemniczym kierowcą tira, tam wziął szybką pożyczkę i przepadł jak kamień w wodę. Dla Barbary, która jeszcze nie otrząsnęła się po zaginięciu córki Małgosi (Joanna Koroniewska) to będzie bolesny cios prosto w serce.

Nie przegap: M jak miłość. To ona będzie winna tragedii u Mostowiaków. Matka Lilki nigdy sobie nie wybaczy, że tak wychowała córkę

Ale w "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie w poszukiwania Mateusza włączą się detektywi, Marcin i Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski). Barbara niemal będzie błagać Chodakowskiego, żeby odnalazł jej wnuka, a on przyjmie zlecenie od seniorki, która jest dla niego jak prawdziwa babcia. Jak podaje "Świat Seriali" w 1597 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdą pierwsze wyniki śledztwa Marcina, który tak jak policja wpadnie na trop Mateusza aż w Gdyni. Sprawdzi wszystko dokładnie i będzie niemal pewny, że Mostowiak wypłynął w morze i dlatego nie zostawił po sobie żadnego śladu.

W 1597 odcinku "M jak miłość" żeby uspokoić Barbarę, a jednocześnie przekazać jej wstrząsające wieści o wnuku, Marcin osobiście pojedzie do Grabiny. Choć Jakub upomni wspólnika, że na razie opierają się tylko na poszlakach, Chodakowski nie będzie mógł zawieść ukochanej cioci, która w napięciu będzie czekała na jakiekolwiek wiadomości o Mateuszu.

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii

Sprawdź też: M jak miłość. Sensacyjne odkrycie policji o Mateuszu. Wiemy dlaczego zginął! Tylko Barbara w to nie uwierzy

Ustalenia Marcina w 1597 odcinku "M jak miłość" poruszą Barbarę do tego stopnia, że z trudem złapie oddech. Z przejęciem będzie słuchała o tym, że jej wnuk bardzo się stara, by nikt go nie znalazł. A może nawet Mateusz już nie żyje!

- Telefon Mateusza ostatni raz zalogował się do sieci trzy tygodnie temu, w Gdyni... Od tamtej pory cisza. Mateusz wyłączył telefon i przestał go używać. Myśleliśmy, że może wypłynął z Gdyni promem do Szwecji, sprawdzaliśmy listy pasażerów... Ale nie znaleźliśmy go. Może popłynął gdzie indziej albo zmienił numer - wyjaśni spokojnie Chodakowski. Ale dla Barbary w 1597 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że równie dobrze z Mateuszowi przytrafiło się coś złego. Nie będzie miała pojęcia gdzie popłynął jej wnuk, ani też dlaczego się nie niej nie odzywa.

Marcin w 1597 odcinku "M jak miłość" doda, że jeśli Mostowiak jest na morzu, to może nie mieć zasięgu i dlatego nie kontaktuje się z babcią, ani z nikim z rodziny. Barbarę zaczną jednak ogarniać czarne myśli, że Mateusz nie żyje, że popełnił samobójstwo przez Lilkę.

- On tak kochał Lilkę... A co, jeśli zrobił jakąś głupotę? Pogubił się tak, że... Biedny chłopak...- seniorka rodu w nowym sezonie "M jak miłość" ani przez chwilę nie będzie mogła przestać myśleć o wnuku. I długo nie dowie się co się stało z Mateuszem.

M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze