M jak miłość: Sensacyjne odkrycie policji! o Mateuszu! Wiemy dlaczego zginął! Tylko Barbara w to nie uwierzy

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość: Sensacyjne odkrycie policji! o Mateuszu! Wiemy dlaczego zginął! Tylko Barbara w to nie uwierzy

M jak miłość. Sensacyjne odkrycie policji o Mateuszu. Wiemy dlaczego zginął! Tylko Barbara w to nie uwierzy

Koszmarne wieści w "M jak miłość" o Mateuszu (Krystian Domagała). Policja po długich, bezowocnych poszukiwaniach młodego Mostowiaka ustali, że dotarł do Gdyni i zrobił tam coś nie do uwierzenia dla wnuka Lucjana (śp. Witold Pyrkosz)! Mateusz wyruszył w świat z jednym plecakiem, wszystko co zarobił, oddawał Lilce (Monika Mielnicka) i jej rodzinie, nic więc dziwnego, że będzie szukał pieniędzy.... Do tego młody student bez pracy nie dostanie z banku żadnego kredytu. Czyżby młody Mostowiak z rozpaczy skusił się na lewą pożyczkę i niechcący zadał z gangsterami? Jedna jedyna Barbara (Teresa Lipowska) nie uwierzy w takie brednie o swoim ukochanym wnuku! Sprawdź co wiemy o odkryciu policji w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Mateusz w "M jak miłość" zniknie przez długi? Koszmarne wieści z planu serialu!

Jak poinformował "Świat Seriali" w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" były komendant Staszek (Sławomir Holland) dowie się, że Mateusz dotarł do Gdyni. Tam prowadzić będą wszystkie ślady, widzowie zobaczą też zaraz po wakacjach 2021, że młody Mostowiak wyrusza stopem z Grabiny właśnie w tym kierunku. I jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, został w tym mieście na dłużej.

W 1594 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jak Mateusz zatrzymuje TiR-a. Na szczęście nie zakończy życia w rwącej rzeki w Grabinie, tylko postanowi szukać szczęścia z daleka od domu. 

- Dokąd chcesz jechać? - zapyta go kierowca.

 - Gdziekolwiek... Nawet na koniec świata - wzruszy ramionami Mateusz.

- Tak daleko to ja się nie wybieram... Lecę z towarem do portu w Gdyni...

- Pasuje - odpowie młody Mostowiaki i ruszy w świat.  

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Lilka zostawi bogatego kochanka i zacznie szukać Mateusza? Ale będzie już za późno

Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Prawdę zdradził Karol Strasburger!
M jak miłość odc. 1526. Staszek Popławski (Sławomir Holland), Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Staszek Popławski (Sławomir Holland), Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura)

Staszek w "M jak miłość", tajnymi kanałami ustali, że właśnie w Gdyni Mateusz w "M jak miłość" zaciągnął dużą pożyczkę! Czy przekaże te wieści swojej ukochanej Krystynie, która będzie zamartwiać się o ukochanego zięcia?

Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) zaangażuje się w jego poszukiwania. Będzie prosiła Staszka (Sławomir Holland), byłego komendanta policji w Lipnicy, by dowiedział się, na jakim etapie jest śledztwo.

- Czy policja wpadła już na jakiś trop Mateusza? - zapyta załamana matka Lilki w 1595. odcinku "M jak miłość".  

Komendant w "M jak miłość" będzie próbował udzielić Krystynie uspokajających, wymijających odpowiedzi, przez co jeszcze bardziej zdenerwuje ukochaną. Czy zdecyduje się powiedzieć jej całą prawdę? 

Zdjęcia i dane Mateusza są zarejestrowane w policyjnej bazie danych. Jeśli jakiś funkcjonariusz go rozpozna, gdzieś wylegitymuje... - Staszek szybko pozbawi ją złudzeń.

Rozumiem. Jeśli Mateusz sam się do was zgłosi, to go znajdziecie! - wścieknie się matka Lilki.

Mówię ci, jak jest, Krysiu. Taka procedura. Nie zamartwiaj się na zapas. Zobaczysz, Mateusz ochłonie, emocje opadną i po pewnym czasie wróci... - Staszek dokładnie opisze policyjną "procedurę". 

Jeśli coś mu się stało, to ja sobie do końca życia nie wybaczę, że to wszystko przez moją córkę! Boże, jak ja ją wychowałam!

Wszystkiego na temat dalszych losów Mateusza w "M jak miłość" dowiemy się zaraz po wakacjach 2021. Jeżeli zrozpaczony chłopak o złotym sercu trafił na gangsterów, którzy udzielają ludziom w kłopotach "pożyczek" na ogromny procent, możemy faktycznie nigdy go już nie zobaczyć...    

Nie przegap: M jak miłość. To ona będzie winna tragedii u Mostowiaków. Matka Lilki nigdy sobie nie wybaczy, że tak wychowała córkę

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze