M jak miłość: Marcin Mroczek dostał szokujący prezent na Dzień Ojca! Synowie go zdradzili! U Zduńskich to byłoby nie do pomyślenia - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość: Marcin Mroczek dostał szokujący prezent na Dzień Ojca! Synowie go zdradzili! U Zduńskich to byłoby nie do pomyślenia - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość: Marcin Mroczek dostał szokujący prezent na Dzień Ojca! Synowie go zdradzili! U Zduńskich to byłoby nie do pomyślenia - WIDEO, ZDJĘCIA

Piotrek z "M jak miłość" świętował Dzień Ojca z rodziną nad morzem. I nic nie byłoby w tym dziwnego, gdyby jego synowie nie wygadali się, jaki dali mu prezent! Naprawdę trudno uwierzyć, że Ignacy i Kacper dali tacie coś takiego... Jak mali chłopcy zdołali to kupić? Pewne jest, że w rodzinie Zduńskich byłoby to w ogóle nie do pomyślenia. No bo jak zareagowałaby Kinga (Katarzyna Cichopek) w "M jak miłość", gdyby mały Misiek (Olek Bożyk) przyniósł tacie taki dodatek do czekolady? Sprawdź co Marcin Mroczek dostał od synów i zobacz koniecznie co mówią - WIDEO i ZDJĘCIA!

Piotrek z "M jak miłość" świętował Dzień Ojca w bardzo nietypowy sposób! Zobacz co dostał od synów

Marcin Mroczek od kilku dni dzieli się z fanami na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIAMI i filmami WIDEO z wakacji nad polskim  morzem. Piotrek z "M jak miłość" doskonale bawi się Dąbkach z synami Ignacym i Kacprem oraz żoną Marleną Muranowicz. Gwiazdor zachwala połączenie morskich fal z jeziorem. W Dzień Ojca nie mogło zabraknąć słodkich zdjęć taty z dziećmi, ale nikt nie przewidział, że chłopcy powiedzą coś takiego!

- Słuchajcie, dzisiaj jest nasz dzień! Dzień taty - zaczyna nagranie wideo Marcin Mroczek. - To jest dzień szaleństwa! Wszystkim ojcom życzę dużo radości z ojcostwa, dużo miłości no i bycia dzieckiem cały czas! Zostałem zaproszony przez moich synów na pyszny obiadek!

Zobacz też: Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem z inną aktorką z M jak miłość. Antek piękne włosy odziedziczył po matce!

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą
M jak miłość: Marcin Mroczek (Piotrek)

i

Autor: Instagram

W tym momencie Ignacy i Kacper poczuli się wywołani do odpowiedzi. Spodobała się zabawa w nagrywanie i postanowili doda coś od siebie.

- Piwko i czekolada! - woła znienacka Kacper.   

- Rano dostałem prezent. Co dostałem od was? - podchwycił gwiazdor "M jak miłość". 

- Piwko i czekolada! Piwko i czekolada - zaczęli się przekrzykiwać chłopcy jeden przez drugiego.  

W ten sposób poznaliśmy dwa ulubione smaki Marcina Mroczka. W "M jak miłość" Piotrek dostałby w Dzień Ojca na pewno grzeczniejszy prezent. A w kwestii piwka.. musiałby obejść się smakiem!

Nie przegap: Zosia z M jak miłość nareszcie nie wygląda jak dziecko! Julia Wróblewska oszałamia urodą dorosłej kobiety - ZDJĘCIA

Najnowsze