M jak miłość. Marcin i Rafał Mroczek wcale nie chcieli grać Zduńskich! Nie uwierzysz o czym marzyli najsłynniejsi bracia w Polsce

i

Autor: AKPA M jak miłość. Marcin i Rafał Mroczek wcale nie chcieli grać Zduńskich! Nie uwierzysz o czym marzyli najsłynniejsi bracia w Polsce

M jak miłość. Marcin i Rafał Mroczek wcale nie chcieli grać Zduńskich! Nie uwierzysz o czym marzyli najsłynniejsi bracia w Polsce

Ale numer w "M jak miłość"! Najsłynniejsze bliźnięta w świecie seriali - Marcin i Rafał Mroczek - w ogóle nie chcieli grać w żadnym serialu! O tym, że ostatecznie bracia Mroczek wcielili się w role uwielbianych przez miliony Piotrka i Pawła Zduńskich, zadecydował los i upór pewnej bardzo ważnej osoby... Trudno jednak uwierzyć, kim chcieli zostać mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) i aktualnie narzeczony Franki (Dominika Kachlik) w "M jak miłość"! Sprawdź koniecznie co już wiemy na ten temat i zobacz w GALERII ZDJĘĆ - jak zmieniali się bracia Zduńscy w "M jak miłość".

Bracia Mroczek wcale nie chcieli grać w "M jak miłość"! O czym marzyli?

Marcin i Rafał Mroczek to od 21 lat bardzo ważni bohaterowie "M jak miłość". Kiedy bracia skończyli 18 lat dostali role jako Piotrek i Paweł Zduńscy i są nimi do dziś. Zdolni Mroczkowie bez żadnej szkoły aktorskiej dostali angaż w "M jak miłość" i od pierwszego odcinka rozwijają swój talent. Z sukcesem - pokochały ich miliony! Zobacz koniecznie jak się zmieniali w GALERII ZDJĘĆ!

Okazuje się jednak, że Marcin i Rafał Mroczek wcale nie chcieli występować w "M jak miłość". W ogóle nie interesowała ich kariera aktorska, marzyli o zupełnie innym zawodzie. Aż trudno uwierzyć, że czarujący i przystojni Zduńscy chcieli robić coś takiego! 

Nie przegap: Obłędnie seksowna Adriana Kalska pręży się w kusej bieliźnie w łóżku! Taką Izę z M jak miłość będziemy oglądać w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

Tak Piotrek z M jak miłość świętuje 8 rocznicę ślubu! Synowie Marcina Mroczka oniemieli z zachwytu - WIDEO, ZDJĘCIA
Rafał Mroczek, Marcin Mroczek

i

Autor: archiwum se.pl

Bliźniacy Zduńscy z "M jak miłość" są najbardziej znanym braćmi w polskim show-biznesie. Gdyby poszli drogą, o której marzyli od dziecka, nikt by o nich do dziś nie usłyszał. Swój sukces zawdzięczają jednak nie tylko swojemu urokowi i talentom, ale i mamie - to ona uparła się, aby uroczy bracia wzięli udział w castingu do serialu. 

To pani Mroczek znalazła informację o tym, że producenci poszukują nowych aktorów do "M jak miłość". Zgłosiła synów, a podczas ich 18 urodzin ogłosiła radosną nowinę, że dostali się. Pierwotnie Marcin i Rafał Mroczek mieli wystąpić tylko w jednym odcinku serialu, ale tak spodobali się reżyserowi, że zostali do dzisiaj! 

Dziś "M jak miłość" ma już 21-letnią historię, w której od 1 odcinka bracia Mroczek ogrywają ogromne znaczenie. Zobacz koniecznie jak zmieniali się bracia Zduńscy  w GALERII ZDJĘĆ!

- Patrzę na odcinki "M jak miłość" i widzę, jaki postęp zrobiliśmy od tego pierwszego dnia, kiedy stanęliśmy przed obiektywem kamery. Gdybym nie słyszał pochlebnych opinii od producentów, a przede wszystkim od widzów serialu, już dawno bym zrezygnował. Zarzuca nam się, że gramy tylko w jednym serialu. Ale robimy przecież dużo innych rzeczy - mówił Marcin Mroczek w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Kim zatem chcieli być Piotrek i Paweł Zduńscy z "M jak miłość"? Jak podaje onet.pl bracia Mroczek chcieli koniecznie zostać... żołnierzami! Wydaje nam się, że jednak lepiej wybrała ich mama, której mądry ruch z uroczych bliźniaków uczynił największe gwiazdy polskiego hitu serialowego.

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Magda nie będzie ostatnią żoną Budzyńskiego? Wiemy co czeka Andrzeja – ZDJĘCIA

Urodziny Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek) z M jak miłość

i

Autor: Instagram Urodziny Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek) z M jak miłość

Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ jak zmieniali się w "M jak miłość" Marcin i Rafał Mroczek!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze