M jak miłość. Magda wyszła za mąż tylko dla pieniędzy! Szokująca tajemnica Budzyńskiej zniszczyła miłość jej życia

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Magda wyszła za mąż tylko dla pieniędzy! Szokująca tajemnica Budzyńskiej zniszczyła miłość jej życia

M jak miłość. Magda wyszła za mąż tylko dla pieniędzy! Szokująca tajemnica Budzyńskiej zniszczyła miłość jej życia

2021-06-09 10:48

Tajemnica Magdy z "M jak miłość" zniszczyła miłość jej życia! Szokująca prawa o tym, że dzisiejsza pani Budzyńska (Anna Mucha) wyszła za mąż tylko dla pieniędzy, powala na kolana! Czy ktoś w ogóle jeszcze pamięta, że Magda dla zarobku była gotowa na tak wiele? Przez to Magda lata temu straciła wielką miłość, czy stanie się tak po wakacjach 2021? Nowe fakty z przeszłości rzucają mroczne światło na przyszłość małżeństwa Magdy z mecenasem Budzyńskim (Krystian Wieczorek!

Szok w "M jak miłość"! Magda wyszła za mąż dla pieniędzy i straciła miłość swojego życia! Czy powtórzy mroczną historię?

Pod koniec 21 sezonu "M jak miłość" Magda zaczęła flirtować z wychowawcą swojej pasierbicy. Przystojny, czarujący i zadurzony w Budzyńskiej młody nauczyciel, Adam Warecki (Wojciech Świeściak) nie odstępował pani Budzyńskiej od wielu odcinków, a kiedy nadarzyła się okazja, stał się dla niej wsparciem. Magda straciła prawo jazdy, a pan polonista natychmiast zaczął z nią jazdy doszkalające przed powtórnym egzaminem. Magda była pod wrażeniem młodszego Wareckiego, aż w końcu Budzyński uznał, że dzieje się coś złego i wkroczył do akcji. Z powodu tego flirtu najbardziej cierpi Ania (Gabriela Świerczyńska) , która zakochała się po uszy i w nauczycielu i oskarża macochę o zdradę! Czy Andrzej zna najmroczniejszą tajemnicę swojej żony, przez która straciła wielką miłość?

Przypomnijmy - Magda w "M jak miłość" jako studentka psychologii klepała biedę. Piękna dziewczyna miała wielkie powodzenie u płci przeciwnej. Jej kochankiem był m.in. Kamil (Marcin Bosak), w którym zakochała się bez pamięci - z nim zaszła w ciążę, którą ostatecznie poroniła. Bardzo ważny w jej życiu okazał się Paweł (Rafał Mroczek), który jednak odszedł, kiedy zrobiła te straszną rzecz! Zduński nie zniósł faktu, że jego ukochana wyszła za mąż nie z miłości, a wyłącznie dla pieniędzy! Za kogo?

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu
M jak miłość odcinek 1483. Magda (Anna Mucha), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1483. Magda (Anna Mucha), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)

Otóż w czasach młodości Magda w "M jak miłość" wyszła za niejakiego Saszę Maksymowicza (Iwan Komarenko), który potrzebował polskiego obywatelstwa i za ten fakt był skłonny sporo zapłacić. Paweł nie zniósł tej wiadomości i pomimo, że bardzo Marszałkównę kochał, nie dał rady z nią być po takim numerze. Dziś dawni kochankowie są przyjaciółmi, a po Saszy ślad wszelki zaginął. Ale czy na pewno Magda zapomniała o tej "przygodzie"?

Późniejsze romanse Magdy w "M jak miłość" nie wyglądały najlepiej. Zadała się z żonatym i toksycznym szefem fundacji, Michałem Ozonem, który zwodził ją długo obietnicą rozwodu, aż do momentu, kiedy jego żona zaszła w ciążę. Magda wówczas bardzo przeżyła ten cios i w rozpaczy zażyła całe opakowanie leków uspokajających! Przy tej okazji poznała Olka (Maurycy Popiel), za którego wyszła za mąż już z miłości, ale rozeszli się, Chodakowski ją zdradził.

Dziś wydaje się, że Magda znalazła bezpieczną przystań u boku Andrzeja Budzyńskiego. Wyglądało na to, że wyszła za niego z wielkiej, dojrzałej  miłości, czym doprowadziła do rozpaczy Kamila, który po latach uznał, że to ona własnie jest kobietą jego życia. Czy to w ogóle możliwe, żeby młody Warecki był w stanie zagrozić temu stabilnemu związkowi? Całej prawdy dowiemy się po wakacjach 2021, oby mroczna przeszłość pani Budzyńskiej nie położyła się mrocznym cieniem na jej przyszłości... 

Zobacz także: Koniec Barw szczęścia. Patryk w ostatniej chwili zamieni Agatę na Oliwkę w 2465 odcinku. Nie będzie już czego zbierać

M jak miłość odcinek 1483. Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1483. Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) wzięli ślub w 1185 odcinku M jak miłość

i

Autor: MTL Maxfilm Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) wzięli ślub w 1185 odcinku M jak miłość
Ivan Komarenko

i

Autor: AKPA Ivan Kamarenko („Jej czarne oczy”). Energetyczny utwór bez wątpienia stał się największym hitem 2004 roku, który śpiewali wszyscy. Kolejne piosenki nie powtórzyło już jednak tego sukcesu. Iwan co prawda nadal koncertuje, ale nie bryluje już na czerwonych dywanach. Teraz woli spędzać wolny czas w buddyjskim klasztorze.
Najnowsze