M jak miłość. Łukasz przez problemy z Patrycją znów zacznie dobierać się do Kasi? Jakub pokaże kto tu rządzi –  WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Łukasz przez problemy z Patrycją znów zacznie dobierać się do Kasi? Jakub pokaże kto tu rządzi – WIDEO

M jak miłość. Łukasz przez problemy z Patrycją znów zacznie dobierać się do Kasi? Jakub pokaże kto tu rządzi – WIDEO

W nowych odcinkach "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie przeżywał ciężkie chwile z Patrycją (Alżbeta Lenksa). Jak napisaliśmy jako pierwsi - Argasińska w 1650 odcinku serialu wpadnie w depresję poporodową, a niedoświadczony Łukasz z coraz większym trudem będzie sobie z tym radził. Małym Jasiem (Aleksander Cacko) coraz częściej będzie zajmowała się Marta (Dominika Ostałowska), a Wojciechowski będzie szukał okazji, żeby odetchnąć od domowego smutku w Warszawie. I jak widać w "Kulisach M jak miłość" pierwsze kroki skieruje właśnie do Kasi (Paulina Lasota)! Czy Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) będzie musiał potraktować go jak, Karnowskiego (Mikołaj Bartosiewicz)?

Łukasz w "M jak miłość" pokaże, że "stara miłość nie rdzewieje"? Co na to Jakub?

W nowych odcinkach "M jak miłość" związek Łukasza i Patrycji przejdzie poważny kryzys. Przyzwyczajonej do luksusu Argasińskiej nie przypadnie do gustu życie wiejskie życie w Grabinie, a jakby tego było mało, nie będzie umiała poradzić sobie w roli matki. Łukasz z każdą chwilą będzie czuł się coraz bardziej bezradny, a kiedy okaże się, że Patrycja zapadła na depresję poporodową - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ - stanie się wręcz bezsilny. Czy zacznie uciekać w znane sobie, bezpieczne rejony ślicznej Kasi?

Tyle, że Kasia w "M jak miłość" jest już zajęta przez przystojnego detektywa Jakuba. Parę połączyło przypadkowe spotkanie w szpitalnej windzie, która stanęła i pozwoliła nieznajomym się zakochać. Jednak Kasia dość szybko poczuje się znużona prozą życia i ""motylki w brzuchu" zaczną odlatywać - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Czy śliczna pani doktor w "M jak miłość" również zacznie spoglądać w stronę swojej dawnej miłości? A może ona nigdy nie stała się "stara" i Łukasz wciąż ma ważne miejsce w jej sercu?  

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1652: Makabryczny wypadek Franki! Samochód, w którym będzie żona Pawła zmiażdży ciężarówka - ZDJĘCIA

Trzeba wchodzić w związek z czystą kartą, bo takie rozmowy o przeszłości budują nam pewne wyobrażenia. Dodajemy sobie pewne fakty, wyobrażamy sobie pewne sytuacje inaczej, obudowujemy je różnymi emocjami, zazdrością często - radzi doświadczony Paweł w "Kulisach M jak miłość". 

Tymczasem dawna miłość Kasi w "M jak miłość pewnego dnia stanie w drzwiach i wywróci jej świat do góry nogami. Wojciechowski przyjdzie podziękować za wsparcie, ale wyraźnie wywoła w sercu lekarki burzę. 

I tobie dziękuję za życzliwość i wsparcie - powie Łukasz patrząc prosto w oczy Kasi w "M jak miłość. 

Trzeba samemu ze sobą jasno ustalić, że zamykamy ten temat - przestrzega serialowa Franka w "Kulisach M jak miłość".  - Że wchodzimy w nowy rozdział i nie interesuje nas już były chłopak, była dziewczyna...

Jeżeli Kasia w "M jak miłość" tak naprawdę nigdy nie zamknęła rozdziału z napisem "Łukasz" Jakub może mieć pełne ręce roboty. I możemy być pewni, że awanse Wojciechowskiego potraktuje jeszcze gorzej, niż dokuczliwego Karnowskiego. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński po zdradzie zaleje się łzami. Mąż Magdy zostanie z tym sam

M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie przykra rzeczywistość
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze