M jak miłość

M jak miłość. Koszmarna trauma Mateusza. Będzie widział Lilkę w każdej napotkanej dziewczynie - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1684 odcinku "M jak miłość" do domu Mostowiaków wkroczy Mateusz (Krystian Domagała). Nie do opisania jest szczęście Barbary (Teresa Lipowska), która tak bardzo tęskniła za ukochanym wnukiem przez długie miesiące rozłąki. Ale właśnie Mostowiakowa zauważy, że pomimo przemiany i tężyzny fizycznej, jakiej Mateusz nabrał na statku, wciąż trawi go koszmarna trauma, związana ze zdradą Lilki (Monika Mielnicka). Jak widać na WIDEO z "Kulis M jak miłość" Mateusz nadal kocha niewierną Banachównę i będzie ją widział w każdej napotkanej dziewczynie! Zobacz TO też w GALERII ZDJĘĆ!

Mateusz w "M jak miłość" nigdy nie wyjdzie z traumy po zdradzie Lilki. Będzie ją widział w każdej dziewczynie 

Smutne wieści z "M jak miłość". Wygląda na to, że Mateusz nie tylko nadal kocha Lilkę, ale nadal okrutnie boli go rana po ciosie, który mu niewierna żona zadała. Na WIDEO z "Kulis M jak miłość" widzimy powrót młodego Mostowiaka do domu, wielkie szczęście Barbary, ale i Lilkę, która już szykuje "specjalne powitanie" swojemu byłemu mężowi... Prawdę na temat prawdziwego stanu Mateusza po miesiącach spędzonych na statku jako pierwsza ujawniła Teresa Lipowska, grająca jego serialową babcię.     

- Psychicznie on jest bardzo ciężko dotknięty. To jest trauma, która tak szybko się nie skończy - zdradziła Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość". - Nawet jeżeli zostało to przygaszone ciężką pracą to u niego na dnie duszy stale coś takiego jest...

Krystian Domagała w "Kulisach M jak miłość" przez chwilę opowiada o swojej wielkiej miłości do babci i już za moment dodaje, że kocha ją tak samo jak Lilkę. To podkreśla słowa Lipowskiej o jego nieuleczonej traumie, a dalsze wydarzenia, które widzimy na WIDEO nie wróżą młodemu Mostowiakowi niczego dobrego. 

Skrzywdzony Mateusz w "M jak miłość" nigdy nie wyleczy się z miłości do Lilki?

Jak widzimy na WIDEO z "Kulis M jak miłość", kiedy Mateusz wybierze się z Rafałem (Łukasz Twardowski) - przyjacielem ze statku - do kawiarni znieruchomieje na widok nieznajomej. Dziewczyna będzie miała identyczną jak Lilka fryzurę i Mateusz aż zatrzyma oddech na ten widok!

- To jest ta twoja Lilka? - zapyta Mostowiaka Rafał. 

Po chwili twarz Mateusza w "M jak miłość" zmieni się nie do poznania - znów będzie smutny i przygaszony. - To jedna nie ona - podsumuje Rafał.  

- Lilka po powrocie jest całkowicie inną osobą. Wiele zrozumiała, została skrzywdzona - zapewnia Monika Mielnicka w "Kulisach M jak miłość". - Lilka próbuje okazać skruchę... Naprawdę żałuje tego co zrobiła. Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki jest ogromnym wyzwaniem... Co się wydarzy w momencie, kiedy znowu spojrzą sobie w oczy? Ona kocha go nadal, ale nie wie czy Mateusz odwzajemnia to uczucie i czy ma szansę naprawić ich relację - dodaje Mielnicka.

Jak pisaliśmy TUTAJ Mateusz w "M jak miłość" ostatecznie da się przekonać Lilce, że ona coś do niego czuje, a jej histeria związana z pogróżkami kochanka Ethana, całkiem jej się opłaci. Młody Mostowiak wręczy jej własne ciężko zarobione na statku pieniądze, aby wyratowała się z rąk mściwego psychopaty. Jaką jeszcze Mateusz zapłaci cenę za miłość do Lilki?   

Nie przegap: M jak miłość. Mateusz jednak będzie z Alą? Krystian Domagała zachwycony gorącą Alicją Ostolską - ZDJĘCIA

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze