M jak miłość. Kingi nie ma w rodzinie Zduńskich na planie! Katarzyna Cichopek chwali się zupełnie nowym miejscem - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Kingi nie ma w rodzinie Zduńskich na planie! Katarzyna Cichopek chwali się zupełnie nowym miejscem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kingi nie ma w rodzinie Zduńskich na planie! Katarzyna Cichopek chwali się zupełnie nowym miejscem - ZDJĘCIA

Szokujące wieści z "M jak miłość"! Grająca od zawsze Kingę Zduńską Katarzyna Cichopek chwali się wprawdzie zdjęciami z planu, ale zupełnie innego, niż serialowy! Rodzina Zduńskich nagrywa odcinki do nowego sezonu, a ich koleżanka nagrywa nowy program i tryska szczęściem oraz dumą. Co to oznacza dla sytuacji Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek) i ich dzieci w "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Gdzie jest Kinga Zduńska?

Podczas wakacyjnej przerwy w emisji "M jak miłość" gwiazdy z reguły ciężko pracują na planie, nagrywając nowe odcinki. Tak jest również w tym roku. Aktorzy chwalą się ZDJĘCIAMI z planu, uchylając rąbka tajemnicy, co może się wydarzyć w nowym sezonie serii. Tymczasem grająca jedną z głównych postaci Cichopek pokazuje wprawdzie filmy i zdjęcia z planu, ale z zupełnie innego miejsca!  

Marcin Mroczek pokazuje ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" samotnego Piotrka Zduńskiego z marsową miną. Gwiazdor występuje w ciemnych okularach i wyraźnie poirytowany. Czyżby to zapowiedź tego, co się wydarzy w nowych odcinkach po wakacjach 2022?   

Nie przegap: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

Kinga z "M jak miłość" opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię ZDJĘĆ z planu programu, który będzie prowadziła jesienią w TVP. Dumna gwiazda jest wyraźnie podekscytowana pracą z nowymi nowymi kolegami i wyzwaniem, którego się podjęła.

Na antenie TVP Kobieta będę miała przyjemność poprowadzić program "Operacja aranżacja". Program dotyczący metamorfoz wnętrz. Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie - chwali się Cichopek w wywiadach.

Co to oznacza dla rodziny Zduńskich w "M jak miłość"? Czy postać Kingi zniknie z serialu?  Cichopek uspokaja w wywiadach, że nie odchodzi z serialu, który stał się jej trampoliną do kariery. 

 - Nie martwcie się. Nie zniknę z "M jak miłość". To jest moja rodzina. Moje całe zawodowe życie. Serial, dzięki któremu wszystkie pozostałe drzwi się pootwierały. Rodziłam dzieci w międzyczasie. Wychowywałam je na planie… - zapewniła gwiazda "M jak miłość".

Cichopek aktualnie godzi pracę na 2 planach zdjęciowych, i w "M jak miłość", i swojego nowego programu. Zdarza się, że gwiazda nie nagrywa nowych scen do serialu i wtedy ma czas, aby poświęcić się pracy nad swoim nowym zajęciem.

Wiadomość z ostatniej chwili: Kinga Zduńska wróciła na plan "M jak miłość" i już nagrywa nowe sceny w kuchni na Deszczowej! - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Zobacz też: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę
Najnowsze