M jak miłość. Kamil zostawi Anitę dla pięknej Julii? Nowa kobieta w życiu Gryca nieźle namiesza - ZDJĘCIA

i

Autor: Facebook M jak miłość. Kamil zostawi Anitę dla pięknej Julii? Nowa kobieta w życiu Gryca nieźle namiesza - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kamil zostawi Anitę dla pięknej Julii? Nowa kobieta w życiu Gryca nieźle namiesza - ZDJĘCIA

2022-01-25 10:45

Julia w "M jak miłość", którą zagra Marta Chodorowska, wkroczy z impetem do życia Kamila Gryca (Marcin Bosak) i rozdzieli go z Anitą (Melania Grzesiewicz)? Gwiazda serialu "Ranczo" i"Pierwsza miłość" dołączyła właśnie do obsady serialu TVP2 i już wkrótce pojawi się na ekranie. To już pewne, że jej bohaterka Julia nieźle namiesza u Kamila i Anity. Ostatnio w "M jak miłość" wydawało się, że Kamil się zmienił, dorósł do poważnego związku i powoli zakochuje się w Anicie. Ale w chwili kiedy pojawi się atrakcyjna Julia już nic nie będzie takie jak przedtem. Zobaczcie pierwsze zdjęcia Marty Chodorowskiej na planie "M jak miłość".

Kim będzie Julia w "M jak miłość", która zagra Marta Chodorowska?

Zdjęcia zza kulis "M jak miłość" nie pozostawiają wątpliwości, że Kamil Gryc nie będzie mógł się opędzić od pięknych kobiet, a jego związek z Anitą czekają trudne chwile. To wszystko wydarzy się w finale obecnego sezonu "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną. A rewolucję w życiu Kamila i Anity wywoła Julia, nowa bohaterka, w której wcieli się Marta Chodorowska. Na planie serialu już powstają odcinki z udziałem Kamila, tajemniczej prawniczki Julii i jeszcze jednej kobiety. U boku Gryca oprócz Julii ważne miejsce zajmie także prawniczka Sylwia Kostecka (w tej roli Hanna Turnau). A w tle całej historii wspólny wyjazd tej trójki na konferencję prawniczą do Wrocławia.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1634: "Nowe dziecko" w domu Kamila i Anity! Takiej zmiany u Gryca nikt się nie spodziewał - ZDJĘCIA

Marta Chodorowska pod zdjęciem z ekranowym Kamilem w "M jak miłość" napisała tylko, że Julia to kobieta, która będzie miała spory wpływ na to, co wydarzy się u Gryca. "Już niebawem pani Julia namiesza tu i ówdzie…@hanna_turnau @bosak.marcin #polskieseriale #mjakmiłość #actress #onset #naplanie #aktorzy". A Hanna Turnau dodała, że ona z kolei zagra prawniczkę Sylwię, która Kamil pozna podczas służbowego wyjazdu do Wrocławia. "Mecenas Sylwia Kostecka pozdrawia z konferencji prawniczej we Wrocławiu ???" #poniedziałek #nowyroknowaja #tvseries #zobaczymycotobędzie".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1634: Przez tragiczny wypadek Kamil, Anita i Pola nie dojadą na ślub Pawła i Franki do Bukowiny - WIDEO

Aktorzy mają już za sobą pierwszy dzień zdjęciowy w "M jak miłość" w tym składzie. Odcinek serialu z udziałem Martv Chodorowskiej i Hanny Turnau będzie emitowany w telewizji dopiero za około cztery miesiące. Do tego czasu związek Kamila i Anity w "M jak miłość" będzie rozkwitał jeszcze bardziej. Razem z córką Gryca, 6-letnią Polą (Hania Nowosielska), stworzą kochającą się rodzinę. Ale pojawienie się Julii może wszystko zepsuć. Nie tylko w rodzinie Kamila!

Bo Marta Chodorowska przyznała, że Julia w "M jak miłość" wkroczy też do życia Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich!

- Do serialu "M jak miłość" weszłam mocnym wątkiem. Moja bohaterka namiesza w małżeństwie Budzyńskich, które dotychczas uchodziło za idealny związek. Cieszę się, ponieważ to rola zupełnie inna, niż te, które grałam do tej pory. Julia to kobieta bardzo ambitna i piękna. Staram się grać tę piękną - powiedziała w rozmowie z serwisem AKPA.

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" przerwany przez Majkę! Ale wesela Zduńskich już nikt nie zepsuje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze