M jak miłość. Kamil zostawi Anitę dla pięknej Julii? Nowa kobieta w życiu Gryca nieźle namiesza - ZDJĘCIA

2022-01-25 10:45
M jak miłość. Kamil zostawi Anitę dla pięknej Julii? Nowa kobieta w życiu Gryca nieźle namiesza - ZDJĘCIA
Autor: Facebook M jak miłość. Kamil zostawi Anitę dla pięknej Julii? Nowa kobieta w życiu Gryca nieźle namiesza - ZDJĘCIA

Julia w "M jak miłość", którą zagra Marta Chodorowska, wkroczy z impetem do życia Kamila Gryca (Marcin Bosak) i rozdzieli go z Anitą (Melania Grzesiewicz)? Gwiazda serialu "Ranczo" i"Pierwsza miłość" dołączyła właśnie do obsady serialu TVP2 i już wkrótce pojawi się na ekranie. To już pewne, że jej bohaterka Julia nieźle namiesza u Kamila i Anity. Ostatnio w "M jak miłość" wydawało się, że Kamil się zmienił, dorósł do poważnego związku i powoli zakochuje się w Anicie. Ale w chwili kiedy pojawi się atrakcyjna Julia już nic nie będzie takie jak przedtem. Zobaczcie pierwsze zdjęcia Marty Chodorowskiej na planie "M jak miłość".

Kim będzie Julia w "M jak miłość", która zagra Marta Chodorowska?

Zdjęcia zza kulis "M jak miłość" nie pozostawiają wątpliwości, że Kamil Gryc nie będzie mógł się opędzić od pięknych kobiet, a jego związek z Anitą czekają trudne chwile. To wszystko wydarzy się w finale obecnego sezonu "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną. A rewolucję w życiu Kamila i Anity wywoła Julia, nowa bohaterka, w której wcieli się Marta Chodorowska. Na planie serialu już powstają odcinki z udziałem Kamila, tajemniczej prawniczki Julii i jeszcze jednej kobiety. U boku Gryca oprócz Julii ważne miejsce zajmie także prawniczka Sylwia Kostecka (w tej roli Hanna Turnau). A w tle całej historii wspólny wyjazd tej trójki na konferencję prawniczą do Wrocławia.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1634: "Nowe dziecko" w domu Kamila i Anity! Takiej zmiany u Gryca nikt się nie spodziewał - ZDJĘCIA

Marta Chodorowska pod zdjęciem z ekranowym Kamilem w "M jak miłość" napisała tylko, że Julia to kobieta, która będzie miała spory wpływ na to, co wydarzy się u Gryca. "Już niebawem pani Julia namiesza tu i ówdzie…@hanna_turnau @bosak.marcin #polskieseriale #mjakmiłość #actress #onset #naplanie #aktorzy". A Hanna Turnau dodała, że ona z kolei zagra prawniczkę Sylwię, która Kamil pozna podczas służbowego wyjazdu do Wrocławia. "Mecenas Sylwia Kostecka pozdrawia z konferencji prawniczej we Wrocławiu 🤓🤡🤫" #poniedziałek #nowyroknowaja #tvseries #zobaczymycotobędzie".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1634: Przez tragiczny wypadek Kamil, Anita i Pola nie dojadą na ślub Pawła i Franki do Bukowiny - WIDEO

Aktorzy mają już za sobą pierwszy dzień zdjęciowy w "M jak miłość" w tym składzie. Odcinek serialu z udziałem Martv Chodorowskiej i Hanny Turnau będzie emitowany w telewizji dopiero za około cztery miesiące. Do tego czasu związek Kamila i Anity w "M jak miłość" będzie rozkwitał jeszcze bardziej. Razem z córką Gryca, 6-letnią Polą (Hania Nowosielska), stworzą kochającą się rodzinę. Ale pojawienie się Julii może wszystko zepsuć. Nie tylko w rodzinie Kamila!

Bo Marta Chodorowska przyznała, że Julia w "M jak miłość" wkroczy też do życia Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich!

- Do serialu "M jak miłość" weszłam mocnym wątkiem. Moja bohaterka namiesza w małżeństwie Budzyńskich, które dotychczas uchodziło za idealny związek. Cieszę się, ponieważ to rola zupełnie inna, niż te, które grałam do tej pory. Julia to kobieta bardzo ambitna i piękna. Staram się grać tę piękną - powiedziała w rozmowie z serwisem AKPA.

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" przerwany przez Majkę! Ale wesela Zduńskich już nikt nie zepsuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze