M jak miłość

M jak miłość. Gwiazdor BrzydUli zagra u boku Franki. To ten adwokat wykończy Pawła w sądzie?

2023-02-05 17:47

Nowa postać w „M jak miłość”! Aleksandar Milićević już niebawem pojawi się u boku Franki (Dominika Kachlik), ale nie ma szans na przyjaźń. Gwiazdor „BrzydUli 2” wcieli się w rolę mecenasa, wroga Zduńskich. To on stanie na sali sądowej przeciwko Pawłowi (Rafał Mroczek), którego postara się obronić brat bliźniak Piotrek (Marcin Mroczek). Już niebawem w „M jak miłość” widzowie będą śledzić proces Zduńskiego, który wpakuje się w poważne kłopoty. Sama Dominika Kachlik potwierdza, że Aleksandar Milićević nieźle namiesza w ich wątku.

Gwiazdor „BrzydUli 2” zagra u boku Franki z „M jak miłość”

Już niebawem widzowie „M jak miłość” poznają nową postać. Chodzi o adwokata, w którego rolę wcieli się Aleksandar Milićević, znany m.in. z roli Marka Dobrowolskiego w drugiej części hitu TVN „BrzydUla”. Milićević odegrał znaczącą rolę w życiu Uli Cieplak (Julia Kamińska), a swoim wyglądem łudząco przypominał Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek). Ostatecznie Ula i tak wybrała życie u boku męża, ale Dobrowolski sporo namieszał w ciągu zdarzeń. 

Teraz Aleksandar Milićević sprawdzi się w zupełnie innej roli i to w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce! Do „M jak miłość” dołączy już niebawem, wcielając się w rolę adwokata. Dominika Kachlik pochwaliła się zdjęciem z aktorem, gdzie zapowiada jego pojawienie się w hicie TVP2. Okazuje się, że prywatnie wiele ich łączy, bo razem studiowali i właśnie na uczelni zaczęła się ich znajomość. Teraz będą mieli okazję sprawdzić się w jednym serialu, chociaż pan mecenas i Franka raczej się nie polubią. 

Aleksandar Milićević wcieli się w rolę wroga Franki i Pawła w kolejnych odcinkach „M jak miłość”

Już jakiś czas temu pisaliśmy, że Paweł wpadnie w kłopoty i będzie szukał pomocy w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Jego obrońcą stanie się Piotrek i to on spróbuje wybronić brata na sali sądowej. Treść oskarżenia nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie Zduński wyląduje w sądzie za sprawą Filipa (Kacper Zalewski), który skrzywdzi Basię (Gabriela Raczyńska). Niebawem córka Pawła przeżyje dramat, próbę gwałtu, o której nie zapomni do końca życia. Paweł uprze się, żeby dorwać okrutnego Filipa i możliwe, że wymierzy sprawiedliwość na własną rękę. 

Zduński będzie musiał bronić się w sądzie, a po drugiej stronie stanie adwokat, w tej roli Aleksandar Milićević. To prawdopodobnie on zrobi wszystko, by doszło do skazania Pawła. Jak potoczy się los Zduńskich? Przecież będą mieli w planach kupno działki i budowę domu w Grabinie, a oskarżenie Pawła wszystko zrujnuje. Sama Dominika Kachlik zapowiada, że bohater, którego zagra Aleksandar Milićević, nieźle namiesza u Franki i Pawła. 

M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Najnowsze