M jak miłość. Franka ucieknie do USA ratować swoje dziecko. Paweł nigdy się o tym nie dowie - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Franka ucieknie do USA ratować swoje dziecko. Paweł nigdy się o tym nie dowie - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Franka ucieknie do USA ratować swoje dziecko. Paweł nigdy się o tym nie dowie - WIDEO, ZDJĘCIA

W "M jak miłość" szykuje się kolejny wielki dramat Pawła (Rafał Mroczek). Zapowiada się na to, że jego ukochana żona (Dominika Kachlik) ucieknie do USA. I będzie miała bardzo ważny powód! Tyle, że Zduński nigdy nie pozna prawdy o tym, dlaczego Franka go porzuciła. Zduńska okaże się wielką oszustką i do ostatniej sekundy nie wyzna mężowi, że ma już dziecko, ani o jego chorobie. Zobacz co zdradzają na temat dalszych losów Pawła i Franki gwiazdy w "Kulisach M jak miłość".

W "M jak miłość" Franka odleci ratować dziecko, a Paweł nigdy nie zrozumie, co się stało

Jak pisaliśmy jako pierwsi Franka w "M jak miłość" niebawem dostanie wiadomość, że jej dziecko jest poważnie chore i matka jest bardzo potrzebna! Ale nawet tego sms-a Franka ukryje przed mężem, jak w ogóle fakt, że ma tak wielką tajemnicę. A Paweł ostatecznie przestanie jej wierzyć... I prawdopodobnie słusznie!

Grająca Frankę w "M jak miłość" Dominika Kachlik sama przyznała, że jej bohaterka zamotała się w sieci kłamstw. A im dłużej to trwa, tym trudniej będzie odkręcić i wyznać całą prawdę. Gwiazda dodaje też, że sms z USA o chorobie dziecka wywraca wszystko o 180 stopni. Czy Zduńska znowu ucieknie!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1654: Kamil rzuci się Budzyńskiego za to co zrobił Magdzie! Ostra publiczna bójka wywoła skandal i nie rozwiąże problemu – ZDJĘCIA

Franka musi wszystko perfekcyjnie zatuszować, schować jakieś rzeczy przed Pawłem. To jest, kurczę równia pochyła - zdradza Dominika Kachlik w "Kulisach M jak miłość". - Życie w ciągłym stresie! Miłość i wsparcie, jakim Paweł otacza Frankę sprawia, że jest jeszcze trudniej! Franka wie, że to jest ostatni dzwonek na powiedzenie Pawłowi w jakiej sytuacji się znajduje. Każdy jeden dzień kłamania oddala ją od niego.

Kiedy Franka w "M jak miłość" odbierze sms-a z USA będzie już wiedziała, że jej miejsce jest przy dziecku. I według wszystkich zapowiedzi wybierze "wolność" nie wyjaśniwszy mężowi dlaczego go porzuciła. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1658: Patrycja w obliczu śmierci Argasińskiego wyzna, jak bardzo go kochała - ZDJĘCIA

M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Ukryje to przed Pawłem i będzie koniec
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze