M jak miłość

M jak miłość. Fatalna pomyłka Zduńskich na zdjęciu Kingi z mężem! Pomylili Pawła z Piotrkiem. Te ZDJĘCIA to dowód

2023-04-18 14:53

Takie rzeczy w "M jak miłość" się nie zdarzają! Pomylili braci Mroczków, a raczej Zduńskich, na oficjalnym koncie "M jak miłość" na Instagramie. Właśnie tam umieszczono zdjęcie rodziny Zduńskich, gdzie zamiast Piotrka (Marcin Mroczek) pojawił się Paweł (Rafał Mroczek). Może wszystko byłoby w porządku, gdyby nie natychmiastowa reakcja fanów i samego Rafała Mroczka! Wiele osób zauważyło, że pomylono Pawła i Piotrkiem, bo obok Kingi (Katarzyna Cichopek), Miśka (Aleksander Bożyk) oraz bliźniaczek pojawił się Paweł! A przynajmniej tak się wydaje na pierwszy rzut oka. Doszło do szokującej pomyłki czy też do Piotrek bez okularów? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

Paweł zamiast Piotrka. Dziwna pomyłka w "M jak miłość"

Zduńscy to jedni z ulubionych bohaterów w "M jak miłość". Bracia mają ze sobą dobry kontakt, wspierają się, chociaż dzieli ich sporo znaczących różnic. Paweł zawsze był tym szalonym, odważnym i beztroskim facetem, ale ostatnio ustatkował się w ramionach Franki (Dominika Kachlik). Piotrek za to od początku wyróżniał się opanowaniem, dużymi ambicjami i stawianiem na relacje rodzinne. Doczekał się z Kingą aż czwórki pociech i to o niech myśli w pierwszej kolejności. Trzeba przyznać, że zawsze z łatwością można odróżnić Piotrka od Pawła w odcinkach "M jak miłość", bo prawnik zazwyczaj nosi się w eleganckich koszulach, a ukochany Franki woli luźniejszy styl. To nie wszystko, bo znakiem charakterystycznym dla Piotrka są okulary. Właśnie one sprawiają, że Zduńscy nigdy się nie mylą fanom! Tutaj pojawia się właśnie pewien problem...

Pomyłka w "M jak miłość". Kto pozuje z Kingą?

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawił się post, zachęcający do obejrzenia 1726 odcinka. Rodzina Zduńskich pozuje z uśmiechem, ale fani wyłapali pewną nieścisłość. Co ciekawe, administratorzy oznaczyli na zdjęciu Katarzynę Cichopek i Rafała Mroczka, ale kto faktycznie jest na zdjęciu? Fani się wzburzyli. 

- Rodzinka Zduńskich (również Lenka, której zabrakło na zdjęciu) pozdrawia i zaprasza na dzisiejszy odcinek #MjakMiłość 🥰 Będziecie? - podpisano zdjęcie Kingi, Miśka, Emilki i Zuzi oraz... Piotrka lub Pawła! Który ze Zduńskich jest na zdjęciu?! Widzów bardzo zmylił brak okularów mężczyzny na fotografii. Sam Rafał Mroczek postanowił zabrać głos. 

- To który wreszcie, Paweł czy Piotrek? - skomentował Rafał Mroczek. - @mroczek_marcin to Ty, czy ja? - zażartował także. 

No właśnie, i tu pojawia się spory problem, bo widzowie też odebrali zdjęcie z "M jak miłość", jakoby obok Kingi pozował Paweł. 

- Ojciec coś nie pasuje - pisze jedna z osób. 

- To Paweł a nie Piotrek - komentuje kolejna. 

- Też zauważyłam, że to Paweł, a nie Piotrek - kolejni obserwatorzy dali znać, że według nich na zdjęciu jest Paweł! 

Zabawna zagadka na zdjęciu faktycznie może wprowadzić w błąd. Jeśli to Piotrek bez okularów pozuje z Kingą, to naprawdę jest kropla w kroplę podobny do brata. 

M jak miłość. Ostatnie chwile chorego Piotrka z rodziną! Ukryje przed Kingą jak źle się czuje
Najnowsze