M jak miłość

M jak miłość. Ewa Kalinowska nie da się wyrzucić z przychodni Rogowskich! Nawet po aferze z Łukaszem się jej nie pozbędą - ZDJĘCIA

2023-03-03 21:02

Sensacyjny zwrot w "M jak miłość"! Ewa Kalinowska (Anna Kerth) okaże się niezniszczalna! Wyrachowana, podła wspólniczka Rogowskich z przychodni nie pozwoli na to, żeby Artur (Robert Moskwa) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wyrzucili ją z wiejskiej lecznicy. Przecież Kalinowska kupiła połowę udziałów Rogowskiego, podpisała umowę, więc nie będzie prawnych podstaw, by ją zerwać i pozbyć się Ewy. Ale po tym jak w 1719 odcinku "M jak miłość" wybuchnie afera ze spiskiem przeciwko Łukaszowi (Jakub Józefowicz), Kalinowska mocno narazi się wspólnikom. Zostanie w przychodni, ale będzie dalej knuć intrygi! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z planu "M jak miłość",

Co będzie z Ewą Kalinowską w "M jak miłość" po tym jak wyda się, że chciała wrobić Łukasza w romans?

Ewa Kalinowska w 1719 odcinku "M jak miłość" zostanie zdemaskowana przez Marysię i Artura w przychodni w Lipnicy! Wspólniczka Rogowskiego, która ubzdurała sobie, by zniszczyć związek Łukasza i Patrycji (Alżbeta Lenska), wymyśliła podstęp z podstawioną Wojciechowskiemu pacjentką, wreszcie dostanie za swoje? Nie do końca, bo choć wynajęta przez Ewę uwodzicielka Klaudia wyzna w przychodni całą prawdę o intrydze lekarki i Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger), to Kalinowska obroni swoją pozycję w wiejskim ośrodku zdrowia! Jak do tego dojdzie?

Ponieważ 1719 odcinku "M jak miłość" Ewa nie będzie chciała zapłacić Klaudii części wynagrodzenia za zlecenie, czyli nakłaniania Łukasza do zdrady, bo wynajęta dziewczyna się z niego nie wywiązała, Klaudia weźmie sprawy w swoje ręce. Ukaże Kalinowską, odsłaniając jej prawdziwą twarz, niecne zamiary wobec Łukasza w obecności Rogowskich. A kiedy Marysia i Artur dowiedzą się wreszcie, że Ewa uknuła swoją intrygę razem z Argasińskim, zrozumieją z jak niebezpieczną kobietą mają do czynienia.

Rogowscy w 1719 odcinku "M jak miłość" nie wyrzucą Ewy z przychodni

Niestety w 1719 odcinku "M jak miłość" nie wyrzucą Kalinowskiej z przychodni. Dlaczego? Bo nie będą mieli podstaw, by zerwać z nią umowę. Ewa kupiła połowę udziałów w lecznicy w Lipnicy, spisek przeciwko Łukaszowi nie miał nic wspólnego z jej pracą, więc Rogowscy nie zdołają się jej pozbyć! Ale Marysia tak tego nie zostawi. Zacznie odgrażać się Ewie, że jeśli jeszcze raz spróbuje zniszczyć szczęście kogokolwiek z jej rodziny, to gorzko tego pożałuje.

Ewa Kalinowska zostanie w "M jak miłość" na dłużej!

To już pewne, że Ewa Kalinowska zostanie w "M jak miłość" i w przychodni Rogowskich. Dowodem na to są zdjęcia z planu serialu Anny Kerth, której rola zostanie rozbudowana jeszcze w obecnym sezonie. Nie tylko Marysia i Artur, ale także widzowie muszą być przygotowani na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Ewa jeszcze pokaże na co ją stać. Kalinowska to żałosna kobieta, która żyje tylko pracą, w przeszłości została zdradzona i porzucona przez męża, teraz zazdrości innym miłości, szczęśliwych związków, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Najnowsze