M jak miłość. Dzieci z Grabiny zaczną umierać przez zatrutą ziemię! Artur Rogowski będzie miał czarne myśli - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Dzieci z Grabiny zaczną umierać przez zatrutą ziemię! Artur Rogowski będzie miał czarne myśli - WIDEO

M jak miłość. Dzieci z Grabiny zaczną umierać przez zatrutą ziemię! Artur Rogowski będzie miał czarne myśli - WIDEO

Porażająca tragedia w "M jak miłość"! Artur Rogowski (Robert Moskwa) odkryje, że dzieci w Grabinie zaczynają umierać! Mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska) będzie miał bardzo złe przeczucia, czegoś takiego nie da się powstrzymać! Zacznie się córki Oli (Justyna Karłowska), małej Gabrysi (Sara Lesiczka), której wyniki badań wykażą coś bardzo niepokojącego. Ale co gorsze już za chwilę w "M jak miłość" na podobną tajemnicza chorobę zaczną zapadać kolejne dzieci, jedno po drugim! Artur Rogowski nie będzie miał słów na to, co strasznego wydarzy się w Grabinie. Czy ktoś powstrzyma tę katastrofę? Sprawdź co mówią na ten temat gwiazdy w "Kulisach M jak miłość"!

"M jak miłość". Porażająca tragedia w Grabinie! Dzieci zaczynają umierać!

Ten dramat w Grabinie wydarzy się naprawdę w "M jak miłość"! Zaczęło się w 1612 odcinku serialu od córeczki Oli, małej Gabrysi, ale na jej tajemniczej chorobie się nie skończy. Po kolei wszystkie dzieci w zapadną dokładnie na to samo i nikt nie będzie wiedział co to jest i jak to leczyć! Artur Rogowski po raz pierwszy od lat okaże się bezsilny wobec czegoś przerażającego.   

- Ola nie wiedziała co to może być. Zauważyła, że inne dzieci też mają coś podobnego - ujawnia w "Kulisach M jak miłość"  Justyna Karłowska.

- Była u mnie przed chwilą pani Nakłowicz - zadzwoni zdenerwowany Artur do Marysi. - Jej córka ma taką samą wysypkę jak Gabrysia!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP - WIDEO

Ujawniamy, że tajemniczą chorobą dzieci w Grabinie w "M jak miłość" stoi skażenie terenu przez fabrykę chemiczną. Marysia już wyruszyła na wojnę z bezwzględnym fabrykantem w 1612 odcinku serialu, ale już widać, że dramat dopiero się zaczyna, a nie kończy! 

- Jeden przypadek nie musiałby być alarmujący. Ale jak jak się odkrywa kolejne, kolejne i kolejne, to w pewnym momencie przypadek staje się regułą i zazwyczaj coś za tym stoi - zdradza autentycznie przejęty sprawą Robert Moskwa w "Kulisach M jak miłość".  

- Coraz bardziej mi się to nie podoba - wtóruje mu z odcinka "M jak miłość" Artur w rozmowie z żoną. 

Jednak nie tylko choroba grabińskich dzieci w "M jak miłość" zawiśnie nad głową doktora Rogowskiego. Najgorsze dla Artura będzie to, że wobec skażenia poczuje się zupełnie bezsilny!  

- Biurokracja na całym świecie wygląda mniej więcej tak samo. Przebić się przez te wszystkie zapory podań, dokumentów, pieczątek i załączników jest niezwykle ciężko. Liczenie na to, że biurokracja załatwi za nas jakiś problem bardzo często jest "marzeniem ściętej głowy". To się po prostu nie dzieje! - dodaje zdenerwowany Moskwa o skutkach tej afery.  

- Cieszę się, że Marysia wzięła sprawy w swoje ręce i tak walczy - Małgorzata Pieńkowska w "Kulisach M jak miłość" dodaje jedyny optymistyczny akcent. 

Jako pierwsi zdradziliśmy TUTAJ, że Grabinę w "M jak miłość" uratuje Iza Chodakowska! Ale zanim do tego dojdzie minie jeszcze sporo czasu i Artur będzie miał pełne ręce roboty. Czy Rogowski odkryje na co umierają dzieci w Grabinie i zdoła je wyleczyć? 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1616: Siostra Anety pokaże prawdziwą twarz. Karolina nie będzie chciała jej znać i oskarży o kłamstwo - ZDJĘCIA

M jak miłość. Dzielna Iza uratuje życie Marysi i całej Grabiny! Zrobi się niebezpiecznie i narazi nawet swoje dzieci
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze