M jak miłość. Drugi syn Marka Mostowiaka i Ewy idzie w ślady Mateusza! Nie uwierzycie co teraz robi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Drugi syn Marka Mostowiaka i Ewy idzie w ślady Mateusza! Nie uwierzycie co teraz robi

M jak miłość. Drugi syn Marka Mostowiaka i Ewy idzie w ślady Mateusza! Nie uwierzycie co teraz robi

Antek z "M jak miłość" wkracza na nową drogę życia! Przyrodni brat Mateusza (Krystian Domagała) zniknął z serialu razem z rodzicami, Ewą (Dominika Kluźniak) i Markiem (Kacper Kuszewski). Syn Ewy po jej ślubie z Mostowiakiem bardzo szybko zaprzyjaźnił się z serialowym "bratem" - razem dorastali i świetnie bawili się do czasu wyjazdu rodziców. Teraz Mateusz z Lilką polecieli w ślady ojca do Australii, a grający w "M jak miłość" Antka, Kuba Jankiewicz prywatnie robi dokładnie to, co serialowy Mateusz ma już za sobą! Co się teraz dzieje z Antkiem z "M jak miłość"?

Antek z "M jak miłość" zrobi to co Mateusz Mostowiak! Przyszywani bracia potkają się w Australii?

Kuba Jankiewicz dołączył do obsady "M jak miłość" jako syn Ewy. Po raz pierwszy pojawił się w 396 odcinku serialu w październiku 2012 roku. Antek i Mateusz od razu przypadli sobie do gustu i już pierwszego dnia znajomości poszli razem na wagary nad rzekę!

10-letni Kuba Jankiewicz już wtedy miał spory dystans do swojego sukcesu w "M jak miłość". - Koleżanki i koledzy z klasy oraz inni znajomi zwracają się do mnie Kuba, a czasami "Jankes". Nie pytają, co robię na planie i co będzie w kolejnych odcinkach M jak miłość. Nikt nie pieje z zachwytu, nie traktuje mnie inaczej, jest normalnie - akceptują, że występuję w serialach i filmach.

Domagała i Jankiewicz polubi się także prywatnie i chętnie spędzali ze sobą czas na planie "M jak miłość". - W przerwach między scenami najczęściej spędzam czas z Krystianem, który gra Mateusza. Siedzimy i rozmawiamy, a jeśli jest ładna pogoda, gramy w piłkę. Kumplujemy się tak jak nasi bohaterowie, ale poza planem się nie widujemy. 

Co dzisiaj robi Antek z "M jak miłość"? Jak widać na profilu aktora na Facebook-u to już dojrzały chłopak. A przed nim wyzwaniem które Mateusz Mostowiak ma już za sobą!

Zobacz także: Adam z Na dobre i na złe zmarł, ale teraz Grzegorz Daukszewicz wraca w nowej roli. Nawiąże szokujący romans - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1580: Lilka na pożegnanie potraktuje Mateusza jak szczeniaka! Barbara zaleje się łzami, a on i tak zrobi dla niej wszystko

Jakub Jankiewicz dorastał na oczach widzów, aż do 2018 roku. Wtedy Kacper Kuszewski podjął decyzję o odejściu z "M jak miłość", a wraz z nim z produkcją pożegnała się jego ekranowa żona, Dominika Kluźniak. Na początku małżeństwo z najmłodszymi synami wyjechało do Australii, ale Mateusz wrócił do Grabiny z tęsknoty za Lilką (Monika Mielnicka). A co stało się z Antkiem?

Jakub Jankiewicz po odejściu z "M jak miłość" już nie pojawił na ekranie. Młody aktor ma teraz 18 lat i jako, że poszedł o rok wcześniej do szkoły, przygotowuje się do napisania matury! Mamy nadzieję, że Kuba, grający Antka, "przyszywanego" brata i przyjaciela Mateusza w serialu, w prawdziwym życiu poradzi sobie z egzaminem dojrzałości tak samo śpiewająco, jak młody Mostowiak! 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku 

 M jak miłość. Ewa (Dominika Kluźniak), Antek Szefler (Jakub Jankiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ewa (Dominika Kluźniak), Antek Szefler (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość: Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze