M jak miłość

M jak miłość. Dominika Kachlik pierwszy raz pochwaliła się chłopakiem! Rozpoczęła nowe życie w USA - ZDJĘCIA

2023-07-17 20:08

Takich zmian u Dominiki Kachlik, która gra Frankę w "M jak miłość", chyba nikt się nie spodziewał! Zaledwie tydzień temu aktorka nakręciła ostatni odcinek z udziałem Franki do nadchodzącego sezonu "M jak miłość", a już dzieli się z fanami kulisami nowego życia w USA! Wyjechała do Los Angeles w związku z premierą międzynarodowego filmu, w którym wystąpiła w jednej z głównych ról i właśnie spełnia się jej amerykański sen. Ale za zdjęciami Kachlik z Ameryki kryje się coś jeszcze. Po raz pierwszy pokazała się z chłopakiem, ukochany wyjechał bowiem razem z nią. Zobacz na zdjęciach jak w USA kwitnie miłość Kachlik.

Kim jest chłopak Dominiki Kachlik, serialowej Franki z "M jak miłość"?

Dominika Kachlik z planu "M jak miłość" poleciała do USA, gdzie przez najbliższy miesiąc będzie mieszkała i promowała film "The Modelizer", pierwszą fabularną produkcję, w której obsadzie się pojawiła! Trzy lata temu wygrała duży międzynarodowy casting i w środku pandemii na dwa miesiące wyruszyła do Hongkongu, gdzie miała zdjęcia do filmu. Tak zaczęła się jej przygoda życia, której ciąg dalszy właśnie następuje. W piątek, 14 lipca, Dominika Kachlik z resztą obsady "The Modelizer" pojawiła się na czerwonym dywanie w Los Angeles, ale przed nią jeszcze wiele pracujących tygodni, m.in. konferencje prasowe, sesje zdjęciowe i spotkania z agentami.

Ale gwiazda "M jak miłość" dzieli się na Instagramie także prywatnymi chwilami z nowego amerykańskiego życia. Towarzyszy jej wtedy bardzo bliski mężczyzna. Po raz pierwszy w relacjach z Los Angeles i San Francisco u boku Kachlik pojawił się jej ukochany chłopak. Skąd ta pewność? W minioną sobotę aktorka z "M jak miłość" zamieściła zdjęcia ich gorącego pocałunku podczas spaceru po ulicach, a teraz można jeszcze oglądać ich romantyczne ujęcia z wyprawy rowerowej ze słynnym mostem Golden Gate w San Francisco.

Mimo, że Dominika Kachlik nie oznaczyła chłopaka na zdjęciu, żeby zachować jego anonimowość, to zdecydowała się ujawnić, że nie jest sama w USA, podzieliła się ze wszystkimi followersami swoją miłością. Na razie nie wiadomo kim jest ukochany Dominiki Kachlik, czy partner gwiazdy "M jak miłość" także jest aktorem!

Najnowsze