M jak miłość

M jak miłość. Bolesne przeżycia Kasi i Jakuba. Pokonali razem śmiertelną chorobę, ale najgorsze jeszcze przed nimi? - ZDJĘCIA

2023-06-18 21:35

Kasia (Paulina Lasota) i Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) z "M jak miłość" przeżyli razem dramatyczne momenty. Los nie oszczędzał tej pary, a ich szczęście w minionym sezonie wisiało na włosku nie tylko ze strachu przed śmiercią. Poważna choroba Jakuba, który długo walczył w białaczką, nie wiadomo było czy doczeka przeszczpu szpiku, była trudnym sprawdzianem ich miłości. Cieniem na związku Kasi i Kuby kładła się nie tylko choroba, ale także bolesne sprawy z przeszłości Stawskiej. Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2023 przyniesie jeszcze więcej komplikacji i najgorsze dopiero nadejdzie? Sprawdź co powiedzieła Paulina Lasota o tym, co czeka tych bohaterów.

Co czeka Kasię i Jakuba w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023? Czy po ślubie będą szczęśliwi?

Ślub Kasi i Jakuba w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach będzie triumfem miłości tej pary, która ma za sobą dramatyczne przejścia, która została naprawdę ciężko doświadczona nie tyle przez los, ile przez scenarzystów. Choroba Kuby Karskiego przez wiele miesięcy była jednym z bardziej emocjonujących wątków. Z Kasią płakali widzowie, którzy z trudem znosili sceny jak umierający Jakub chwyta się ostatnich desek ratunku, żeby zostać z ukochaną, żeby dla niej pokonać śmierć. Na szczęście się udało! Znalazło się idealne lekarstwo, które pomogło Jakubowi odzyskać nadzieję na wyleczenie jeszcze przed przeszczepem szpiku.

Ostatnie badania Karskiego w "M jak miłość" wykazały, że białaczka nie zagraża już jego życiu i zdrowiu. Po całym tym koszmarze Jakub zapragnął jak najszybciej zostać ojcem, mieć z Kasią dziecko. Ale bez pomocy specjalisty się nie obędzie. W związku z tym w nowym sezonie "M jak miłość" świeżo upieczonych małżonków może czekać kolejne przykre rozczarowanie...

Do czego posunie się jeszcze siostra Kasi w nowym sezonie "M jak miłość"?

Niestety w "M jak miłość" po wakacjach 2023 cieniem na szczęściu Kasi i Jakuba będą się kładły także jej trudne relacje z siostrą Justyną (Magdalena Wieczorek), bezwzględną narkomanką, która wykradła Stawskiej recepty i pieczątki, by zdobyć dostęp do silnych leków. Karski odkrył już mroczną przeszłość Justyny, która siedziała w więzieniu za kradzież, rozbój i narkotyki. Ostrzegał Kasię przed jej młodsza siostrą, ale w nowym sezonie "M jak miłość" zakochani jeszcze nie raz przekonają się do czego jest zdolna Justyna. Nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel, będzie gotowa nawet skrzywdzić jedyną żyjącą krewną, ciotkę Milenę (Ewa Kania).

Paulina Lasota w ostatnim wywiadzie wspomniała, że w "M jak miłość" po wakacjach wątek Kasi i jej wyrodnej siostry Justyny będzie miał ciąg dalszy. - Nie jest zaskoczeniem to, że po tym, co zrobiła jej siostra, Kasia odcięła się od rodziny i chciała o tym zapomnieć, zacząć nowe życie, na nowo zbudować siebie. Ja to rozumiem i uważam, że to całkiem racjonalna i rozsądna decyzja. Kiedy zaczęłam ją grać, nie miałam takiej wiedzy na temat jej przeszłości. Ta postać tworzy się na bieżąco - powiedziała w rozmowie dla wywiadymarioli.blogspot.com.

Jednego Kasia w nowych odcinkach "M jak miłość" nigdy Justynie nie daruje i nie zapomni! Że zabiła ich matkę Krystynę. Kilka lat temu matka Kasi, która chorowała na serce, zmarła wskutek kolejnych wyskoków młodszej córki, która zaczęła ćpać i wpadła w złe towarzystwo. Nowe życie, które Kasia i Jakub zaczną po ślubie w "M jak miłość" po wakacjach 2023 wcale nie pozwoli jej uporać się z dramatem z przeszłości.

- Kasia jest też pełna nadziei i optymizmu, choć wiadomo, że dużo przeszła. Związek z Jakubem tchnął w nią nadzieję, że jednak są wartościowi ludzie... - przyznała Lasota w wywiadzie, której bohaterka z "M jak miłość" dzięki miłości do Jakuba będzie próbowała wymazać z pamięci wszystkie zło, które ją spotkało.

M jak miłość. Zmiany u Zduńskich po żałobie! To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka
Najnowsze