M jak miłość

M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie odejdą na zawsze? Ostatnie zdjęcie córek Kingi i Piotrka przed wyjazdem

2022-11-02 8:29

Bliźniaczki Zduńskie znikną z "M jak miłość" w 1682 odcinku! Mamy zdjęcie Emilki (Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka), gdzie pozują uśmiechnięte i zadowolone. Tego nie można powiedzieć o Kindze (Katarzyna Cichopek) i Piotrku (Marcin Mroczek), którzy smutno pożegnają dzieci. Emilka i Zuzia odejdą z "M jak miłość" na zawsze?! Nie da się ukryć, że rodzina Zduńskich coraz rzadziej jest w komplecie. Najpierw kilkumiesięczne zniknięcie Lenki (Olga Cybińska) w sanatorium w Bukowinie, teraz wyjazd bliźniaczek. Wrócą odmienione jak siostra czy odejdą na stałe?

Zuzia i Emilka znikają z "M jak miłość"! Kinga i Piotrek pożegnają dzieci 

W 1682 odcinku "M jak miłość" widzowie ostatni raz przed wyjazdem Emilki i Zuzi, zobaczą rodzinę Zduńskich w komplecie. Na Kingę i Piotrka spadną same nieszczęścia. Cały czas coś przytrafia się w ich rodzinie, że rzadko kiedy są w komplecie. Zniknięcie Lenki w sanatorium trwało tygodniami, a wróciła do rodzinnego domu odmieniona. Było to spowodowane zmianą aktorki. Marysia Głowacka nie wcieli się więcej w Lenkę, a jej miejsce zastąpiła Olga Cybińska. Z Emilką i Zuzią będzie podobnie? Nie da się ukryć, że bliźniaczki często są pod opieką dziadków, w ogóle ich nie widać, a jedynie ktoś o nich wspomni. W 1682 odcinku "M jak miłość" to Rogowscy odwiedzą bliskich i oznajmią, że zabierają dzieciaki do siebie. Kindze i Piotrkowi będzie to na rękę, bo akurat Misiek (Aleksander Bożyk) przysporzy im sporych kłopotów, a Lenka zrobi aferę, że nie dostała się do wymarzonego liceum. 

Marysia i Artur zabiorą Emilkę i Zuzię z domu Zduńskich w 1682 odcinku "M jak miłość"

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) pojawią się u Zduńskich i od razu zauważą harmider, jaki panuje w domu. 

Znowu nie zamknęliście drzwi. Słuchajcie przejeżdżaliśmy z Arturem i pomyśleliśmy, że może zabierzemy maluszki na kilka dni do siebie, co wy na to? - zapyta Rogowska i rozejrzy się po mieszkaniu. - Dobry pomysł. Kto chce jechać na wycieczkę? - od razu przyjmie propozycję Piotrek, bo przecież ledwo sobie dadzą radę z Lenką i Miśkiem. 

Syn Zduńskich narobi problemów w szkole, potem będzie udawał chorobę, by uniknąć odpowiedzialności, po czym przyzna się rodzicom, że włamał się do dziennika elektronicznego nauczycielki, a na końcu naprawdę źle się poczuje i zasłabnie! Lenka za to nie dostanie się do wymarzonego liceum, do którego udaje się jej sympatia i to spowoduje, że zrobi raban w domu Zduńskich. Kinga i Piotrek postarają się wytłumaczyć córce, że to nie koniec świata, ale na próżno. 

Kinga przyzna się, że zaniedbuje dzieci! W 1682 odcinku "M jak miłość" Zduńską dopadną wyrzuty sumienia

- (...) Powiem ci, że przez to całe zamieszanie z pracą, z Magdą, zaniedbałam dzieci. Nie miałam dla nich w ogóle czasu... - wyzna szczerze Kinga. - Nie, to jest moja wina. Obiecałem, że zajmę się domem, dzieciakami. Nie mogłeś przecież zostawić Magdy samej. Dałem ciała... - uzna Piotrek, ale to nie zamknie problemów Zduńskich. Rodzice wybaczą Miśkowi, okaże się, że z jego zdrowiem jest w porządku, Lenka nieco uspokoi się po niedostaniu się do liceum, a Zuzia i Emilka znikną. Nie wiadomo póki do, kiedy znów pojawią się w "M jak miłość". Prawdopodobnie nie jest to odejście bliźniaczek na stałe. 

M jak miłość odcinek 1682 ZWIASTUN. Tragedia u Zduńskich. Misiek straci przytomność, a Franka wpadnie w obsesję na punkcie syna Adama
Najnowsze