M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe: MAŁO GWIAZD w reklamówkach seriali. WIDEO

2011-08-26 21:30 Katarzyna Jaraczewska

Fani już mogą oglądać nowe spoty reklamujące trzy najważniejsze seriale Dwójki: „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”„Na dobre i na złe”. Ale... niewiele w nich najbardziej rozpoznawalnych gwiazd.

W reklamówkach niewiele najbardziej rozpoznawalnych i wzbudzających największe emocje gwiazd. Największą wadą spotów jest, oprócz braku gwiazd, to, że nikt nie wysilił się, by wymyślić jakąkolwiek fabułę. Aktorzy spacerują na tle kolorowej planszy z nazwą serialu i robią dziwne miny.

W reklamie „M jak miłość” pojawiają się sami młodzi aktorzy, w tym nowe postaci w serialu - Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) i Joanna (Agnieszka Więdłocha). Nie ma jednak ani jednego mieszkańca Grabiny.

>>> Zobacz Spot M jak miłość na jesień 2011

W „Na dobre i na złe” - pojawiają się młode panie doktor oraz doktor Gawryło. Zabrakło Małgorzaty Foremniak, czyli doktor Zosi.

W Barwach szczęścia prym wiodą Katarzyna Zielińska i Katarzyna Glinka. Jednak oprócz pozowania do zdjęć i robienia śmiesznych min, aktorzy nic szczególnego w tych spotach nie robią.

Czyżby tak ciężko było namówić aktorów do promowania ich seriali?  A może zniechęcił ich brak pomysłu?

Dla porównania, prezentujemy jak INTERESUJĄCO i bez wielkich kosztów można zrobić reklamówkę serialu. Trzeba tylkomieć dobry pomysł na scenariusz. To spot 3. sezonu serialu "Glee". Ten serial zadebiutuje na antenie TVP 1. Jedynka pokaże pierwszy sezon tego serialu.

Najnowsze