M jak miłość: Bartek Świderski psychonarzeczonym ślicznej Joanny ZDJĘCIA

2011-10-03 18:24 Katarzyna Jaraczewska

Gdy tylko Paweł Zduński i śliczna Joanna skonsumują swoją miłość, na horyzoncie pojawi się ktoś, kto zburzy tę sielankę. Jan, były narzeczony dziewczyny, będzie starał się ją odzyskać. I to wszelkimi możliwymi metodami. W rolę chorobliwie zazdrosnego Jana wcieli się Bartek Świderski, znany widzom doskonale z takich hitów jak „Magda M.” czy „Usta, usta".

Grany przez Bartka Świderskiego (38 l.) Jan Kozłowski pojawi się w 853 odcinku „M jak miłość” (emisja - 4 października). Jan to przystojny, wykształcony lekarz, który w dodatku wie doskonale, co od niego chcą słyszeć kobiety. Ale ale za bardzo chciał kontrolować, to co robi Joanna (Agnieszka Więdłocha, 25 l.).

Dziewczyna postanowiła zakończyć ten toksyczny związek i wtedy spotkała Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek, 29 l.). Oboje zakochali się w sobie. Czy to szczęście zdepcze teraz mający zadatki na psychopatę Jan? Mężczyzna odnajdzie Joannę, która uciekła przed nim do stolicy, by się od niego uwolnić.

>>> Oglądaj ZA DARMO M JAK MIŁOŚĆ

Zdradzimy, że Jan tak łatwo się nie podda i wszelkimi nieczystymi metodami zacznie walczyć o to, by śliczna pani weterynarz do niego wróciła. Czy Jan zdoła omotać także potencjalnych przyszłych teściów Joanny, Rogowskich i zacznie pracować w powiększonym Maria-Medzie? O tym przekonamy się już z zimowych odcinków "M jak miłość".