M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan szczerze o kryzysie w małżeństwie! Ale wyszli na prostą i nawet zagrali razem w serialu!

2020-08-06 13:11 sz
M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan szczerze o kryzysie w małżeństwie! Ale wyszli na prostą i nawet zagrali razem w serialu!
Autor: INSTAGRAM M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan szczerze o kryzysie w małżeństwie! Ale wyszli na prostą i nawet zagrali razem w serialu!

Gwiazda "M jak miłość" Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy aż tak szczerze opowiedziała o kryzysie w małżeństwie z Rafałem Szatanem! Okazuje się, że w ich związku nie zawsze było tak kolorowo, jak na ich wspólnych zdjęciach w mediach społecznościowych. Aktorka "M jak miłość" przyznała, że był moment, gdy z mężem kompletnie przestali się rozumieć i gwiazda rozważała rozstanie. Pomimo to, nie przestali o siebie walczyć. Nawet wystąpili razem w "M jak miłość"! Jak im się to udało? Barbara Kurdej-Szatan ujawniła całą prawdę.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Gwiazda "M jak miłość" Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem Rafałem Szatanem tworzą jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu, jednak nie zawsze tak było. Aktorka wcielająca się w Joasię przyznała, że był moment, gdy rozważała rozstanie z ukochanym! Dlaczego? Ich problemy zaczęły się po przeprowadzce do Warszawy. Basia zaczęła dostawać multum propozycji zawodowych, a kariera Rafała Szatana stanęła w miejscu.

- Posypały się inne propozycje pracy, zaczęło być mnie w domu coraz mniej... Ja miałam bardzo dużo pracy, a Rafał różnie. (...) Były momenty, że się mijaliśmy. Oczekiwałam wsparcia od niego, wracałam potwornie zmęczona, a pracowałam przecież również dla nas, na nasze potrzeby i zachcianki. Przestaliśmy się rozumieć - zdradziła "Vivie" gwiazda "M jak miłość".

Przeczytaj: Nowa Joasia w M jak miłość. Teraz młodsza zajmie jej miejsce w nowym sezonie! Aga też odeszła i nie będzie miała do czego wracać

M jak miłość po wakacjach 2020. Zosia będzie w ciąży? Julka Wróblewska pokazuje brzuszek! Co na to Joasia?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Aktorka "M jak miłość" przyznała, że to była wyjątkowo trudna sytuacja. Barbara Kurdej-Szatan zarabiała więcej od partnera, co potęgowało frustrację. Zazdrość zawodowa prawie rozbiła ich małżeństwo!

-  Rafałowi zawsze wszystko szło dość gładko. (...) Cały czas się wokół niego mnóstwo działo. I nagle, jak się przeprowadził do Warszawy, okazało się, że to ja dostaję mnóstwo propozycji, a u niego cisza. To było frustrujące. (...) Były awantury, brak zrozumienia, że mogę być zmęczona po sesji zdjęciowej. Były różne momenty, różne myśli w głowie. O tym, że może do siebie nie pasujemy, mamy inne spojrzenie na świat. (...)

Na szczęście ten kryzys już dawno za nimi! Gwiazdorska para kocha się ponad życie. Dzięki pojawieniu się na świecie ich córeczki Hani i nieustannych próbach porozumienia się, uratowali swój związek. Również kariera Rafała Szatana z czasem ruszyła z miejsca. Chociaż wcześniej nie mogli się dogadać, to nie tak dawno wystąpili razem w serialu "M jak miłość". Rafał Szatan zagrał lowelasa Eryka, który zdradził swoją żonę z córką serialowej Joasi, Zosia (Julian Wróblewska). To było niezłe zamieszanie! Wspólny występ w kultowym serialu pokazał jednak, że nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać. Teraz Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spodziewają się drugiego dziecka i z powodzeniem pielęgnują swoją miłość.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia wystawi Kingę! Tak się odwdzięczy za to, że wyciągnęła ją z dołka

Najnowsze