Nowa Joasia w M jak miłość. Teraz młodsza zajmie jej miejsce w nowym sezonie! Aga też odeszła i nie będzie miała do czego wracać

2020-07-23 8:38
Nowa Joasia w M jak miłość. Teraz młodsza zajmie jej miejsce w nowym sezonie! Aga też odeszła i nie będzie miała do czego wracać
Autor: MTL Maxfilm Nowa Joasia w M jak miłość. Teraz młodsza zajmie jej miejsce w nowym sezonie! Aga też odeszła i nie będzie miała do czego wracać

Barbara Kurdej-Szatan odeszła z "M jak miłość", ale pojawi się "nowa Joasia". Jej bohaterka Joasia Chodakowska odejdzie z "Bistro za rogiem" w "M jak miłość" po wakacjach 2020. To już pewne, że Asia w kolejnym sezonie nie będzie menadżerką w bistro. Zanim w 1524 odcinku "M jak miłość" rzuci pracę znajdzie swoją następczynię. Kto zastąpi Joasię, a tym samym Kurdej-Szatan? Kim będzie nowa Joasia? Na pewno nie będzie to Aga (Ina Sobala), która odeszła, choć pracowała w bistro najdłużej i mogłaby awansować. Joasia sama zdecyduje kto zajmie jej miejsce... Wybierze młodszą dziewczynę, Hanię ( w tej roli Iwona Malinowska).

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Będzie nowa Joasia w "M jak miłość"! W kolejnym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie tylko w obsadzie serialu zajdą duże zmiany. Także w "Bistro za rogiem" Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek) zapowiada się na prawdziwe personalne trzęsienie ziemi! Joasia, która w końcowce minionego sezonu została menadżerką w bistro rzuci posadę, którą Kinga zaproponowała jej z grzeczności, żeby ratować przyjaciółkę i sąsiadkę w trudnej sytuacji materialnej. W knajpie Zduńskiej zabraknie rąk do pracy, ale już w 1524 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 pojawi się nowa Joasia, czyli godna następczyni Barbary Kurdej-Szatan!

Patrz też: Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w nowym sezonie w ważnej roli!

Kim będzie nowa Joasia w "M jak miłość"?

Po tym jak z "M jak miłość" odeszła Aga, a Joasia została w bistro tylko z kucharzem (Filip Lipiecki) i kelnerem Maćkiem (Mateusz Rumiński) wydawało się, że już gorzej być nie może. A jednak! W 1524 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 Kinga poleci Asi, żeby znalazła nową kelnerkę. Nie wiedząc o tym, że menadżerka też chce odejść. W głowie Chodakowskiej pojawi się myśl, żeby znaleźć osobę, która nie tylko sprawdzi się jako kelnerka, ale także jej następczyni.

Joasia w nowym sezonie "M jak miłość" urządzi casting w "Bistro za rogiem". Jak podaje "Świat Seriali" jej wybór padnie na dziewczynę o imieniu Hania. W tej roli w "M jak miłość" po wakacjach zadebiutuje Iwona Malinowska! Kim będzie Hania, która z czasem stanie się nową Joasią?

Niewiele wiadomo o nowej bohaterce w "M jak miłość". Na pewno Hania będzie pracowita, radosna, bardzo energiczna i mimo braku doświadczenia w pracy w kawiarni szybko nauczy się jak być dobrą kelnerką. Już w 1524 odcinku "M jak miłość" Joasia i Kinga wprowadzą ją w tajniki zawodu!

Hania okaże się godną następczynią nie tylko Joasi, ale także Agi, która odeszła w minionym sezonie "M jak miłość". Wyruszyła w świat w poszukiwaniu siebie i realizacji swoich marzeń. Chciała jechać na farmę motyli na Bali! Dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 okaże się czy jej się uda - na pewno Ina Sobala już nie wróci do serialu. Aga nie będzie miała już czego szukać w bistro.

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Nie przegap: Dramat gwiazdy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan straciła rolę w serialu przez ciążę

Kim jest Iwona Malinowska, która w "M jak miłość" zastąpi Kurdej-Szatan?


Iwona Malinowska w "M jak miłość" debiutuje na ekranie! Rola w serialu telewizyjnym to pierwsza w jej dorobku aktorskim. Jest absolwentką filologii na Uniwersytecie Łódzkim, uczy się także w Studium Aktorskim im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie i studiuje filozofię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#Karwan#Łódź#photography Post udostępniony przez Iwona Malinowska (@__iwa___)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze