M jak miłość. Argasiński nie zabije Łukasza! Nowa czołówka zdradza wszystko. Będą walczyć aż do końca - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Argasiński nie zabije Łukasza! Nowa czołówka zdradza wszystko. Będą walczyć aż do końca - WIDEO

M jak miłość. Argasiński nie zabije Łukasza! Nowa czołówka zdradza wszystko. Będą walczyć aż do końca - WIDEO

Dobre wieści z planu "M jak miłość"! Nowa czołówka ulubionego serialu Polaków pokazuje, że Łukasz (Jakub Józefowicz) przeżyje i żaden szef mafii nie odbierze mu życia! I chyba także nikt nie zabierze miłości, bo Łukasz, Patrycja (Alżbeta Lenska) i Argasiński (Karol Strasburger) będą nas witać w każdy serialowy wieczór w trójkę, co oznacza, że wojna Argasińskiego Wojciechowskim potrwa bardzo długo! Jak zakończy się życiowa bitwa Łukasza o ukochaną? Kto uratuje życie zakochanego bez pamięci Łukasza? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie WIDEO z powstawania nowej czołówki i GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Łukasz przeżyje zamach Argasińskiego! Nowa czołówka wyjaśnia wszystko - zobacz WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

A jednaki miłość wygra w "M jak miłość"! W najbliższych odcinkach serialu Argasiński będzie mocno atakował i już nie tylko wyda wyrok na Łukasza, ale i spróbuje zamknąć ciężarną żonę w psychiatryku. Ale dobro zwycięży! Jak widać na materiale WIDEO i ZDJĘCIACH z kręcenia nowej czołówki ulubionego serialu Polaków ten dramatyczno-miłosny trójkąt jeszcze długo będzie w serialu, a wojna mężczyzn o Patrycję sięgnie zenitu!

Argasiński, Łukasz i Patrycja w "M jak miłość" będą witać widzów serialu w każdy wieczór emisji w TVP. Nowa czołówka z ich udziałem znajdzie się też na początku odcinków, jakie możemy oglądać na vod TVP. Jak potoczą się losy tej trójki?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1608: Poważna choroba Lenki. Kinga z chorą córką spowoduje wypadek, a później wszyscy będą płakać - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wielką wojnę Łukasza z Argasińskim o Patrycję w czołówce "M jak miłość"!

M jak miłość. Łukasz (Jakub Józefowicz), Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: Instagram

ZDJĘCIA z planu czołówki "M jak miłość" jednoznacznie wskazują na to, że walka o Patrycję będzie trwała długo. Argasiński - jako prawowity mąż -  będzie używał przemocy finansowej i upokarzał Patrycję publicznie, Łukasz będzie walczył tylko miłością. I wygląda na to, że w tej historii siły dobra zwyciężą!

- Mogłoby się wydawać, że Łukasz pogodził się z faktem, że Patrycja go kompletnie odtrąciła - Józefowicz uchylił rąbka tajemnicy w "Kulisach M jak miłość". - Ale jednak, kurczę, coś nie powala mu zapomnieć...

Na materiale filmowym z 1340 odcinka "Kulis M jak miłość" widać, że Łukasz znajdzie nowy sposób na spotykanie się z Patrycją. Zacznie przekazywać jej ważne wiadomości za pośrednictwem... pizzy!!

- To, że nosisz dziecko innego mężczyzny jest bez znaczenia - napisze Łukasz w liściku dołączonym do pizzy. - Kocham cię i tylko to się liczy!

- Argasiński walczy o miłość i o jakieś prawa, których tak naprawdę nie ma - przyznał Strasburger  "Kulisach M jak miłość". - No bo emocji, miłości się nie da kupić za żadne pieniądze...

- Patrycja może próbować uciec od Jerzego i zadbać o siebie. Ale jak widać przez wiele lat ona nie umiała tego robić. Nie potrafi wierzyć w siebie, być silna - zdradza Lenska w "Kulisach M jak miłość". 

Zapowiada się na to, że Patrycja w "M jak miłość" dzięki nieustępliwości Łukasza nabierze jednak sił i wiary w siebie. Argasiński przegra z kretesem, bo jak przyznał sam grający go gwiazdor "M jak miłość", prawdziwej miłości nie da się kupić. Czy Łukasz i Patrycja będą żyli razem długo i szczęśliwie? Sprawdź w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz koniecznie: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

Nowa czołówka M jak miłość. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: Instagram Nowa czołówka M jak miłość. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie nowa żona
M jak miłość. Łukasz nie zapomni Patrycji! Będzie walczył o nią i dziecko, a Marta załatwi Argasińskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze