M jak miłość

M jak miłość. Ania po operacji odzyska sprawność! Aleksandra przyjmie ją i Kamę do rodziny? - ZDJĘCIA

2023-12-04 9:41

Operacja Ani (Alina Szczegielniak) w "M jak miłość" omal nie skończy się śmiercią siostry Kamy (Michalina Sosna)! Podczas zabiegu dojdzie do komplikacji. Wybitny ortopeda Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) będzie świadomy ryzyka, więc błyskawicznie zadziała, gdy Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz) podczas operacji uszkodzi tętnicę. Czy niepełnosprawna Ania będzie znowu normalnie chodzić? Wiele na to wskazuje, a do tego wątek Kamy i jej nastoletniej siostry będzie wplątany w dalsze losy Chodakowskich. Poznają nawet matkę Marcina! Ale czy Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) przyjmie Kamę i Anie do rodziny?

Ryzykowna operacja Ani w "M jak miłość". Siostra Kamy będzie normalnie chodzić

Za kulisami "M jak miłość" powstają właśnie odcinki, w których wyjaśni się czy niepełnosprawna Ania odzyska władzę w jednej nodze. Wskutek tragicznego wypadku noga została zmiażdżona, zdeformowana w takim stopniu, że od kilku lat nastolatka nie może normalnie chodzić. Wypadek spowodowała Kama, która od czasu tej tragedii żyje z poczuciem winy, że zrobiła z własnej siostry kalekę! Dlatego poświęciła wszystko, własne życie i godność, żeby zarobić na operację Ani, długie leczenie i rehabilitację. Z tego powodu została tancerką erotyczną.

Dopiero na początku stycznia 2024 roku w "M jak miłość" operacja Ani dojdzie do skutku. I zgodnie z przewidywaniami Olka Chodakowskiego, który podejmie się przeprowadzenia zabiegu, przywrócenia siostrze Kamy sprawności, nie wszystko pójdzie po myśli chirurga ortopedy. - Jeśli uszkodzimy nerw albo tętnicę, to dziewczyna może stracić nogę? Dlatego nie możemy sobie pozwolić na żaden błąd... - Olek przed operacją uprzedzi Arka Karnowskiego jak wielkie jest ryzyko. Niestety młodszy lekarz podczas ryzykownej operacji Ani zawiedzie i Olek będzie musiał ratować Anię przed śmiercią, wezwać na salę samego profesora Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger).

Ale dzięki Olkowi i Argasińskiemu w kolejnych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że Ania przeżyje, że nie będą musieli amputować jej nogi. Kiedy po operacji odzyska przytomność będzie przy niej Kama, ale nastolatka i tak wezwie Marcina (Mikołaj Roznerski), w którym jest zakochana, o którym skrycie marzy. Co będzie dalej z Anią? Powoli zacznie dochodzić do siebie i dzięki rehabilitacji będzie normalnie chodzić.

Czy Kama i Ania zostaną przyjęte przez Aleksandrę do rodziny Chodakowskich?

Początek nowego życia Ani w "M jak miłość" będzie dla niej impulsem do walki z Kamą o Marcina? Wszystko na to wskazuje, że po operacji sporo się zmieni w relacjach sióstr. A na planie "M jak miłość" powstały niedawno zdjęcia do odcinka, w którym obie zakochane w Marcinie siostry pozna też Aleksandra Chodakowska. Grającą tę bohaterkę Małgorzata Pieczyńska dosłownie została zasypana pytaniami, która z kobiet będzie jej następna synową - Kama czy Ania. Ale oczywiście nie mogła tego ujawnić już teraz. Wspomniała tylko, że obie zajmą ważne miejsce w rodzinie Chodakowskich.

M jak miłość. Operacja Ani z komplikacjami. Kama i Marcin usłyszą straszną diagnozę Olka
Listen on Spreaker.
Najnowsze