M jak miłość

M jak miłość. Ania nie doczeka się na powrót Damiana. Zostanie bez ukochanego! - ZDJĘCIA

2023-02-20 14:52

Zmiany w obsadzie "M jak miłość" odbiją się na Ani Wojciechowskiej (Gabriela Świerczyńska). Po odejściu Damiana (Oliwer Proctor) nie ma już szans na to, żeby Ania odzyskała chłopaka. To już pewne, że Damian nie wróci do "M jak miłość", że nadejdzie moment, w którym Ania nie doczeka się na powrót chłopaka. Jak się skończy wątek tej pary? Czy Damian zerwie z Anią, która zostanie teraz zupełnie sama? 18-letnia córka Marty (Dominika Ostałowska) podzieli los Wojciechowskiej i też nie będzie miała szczęścia w miłości? Sprawdź co już wiadomo i czy w życiu Ani pojawi się jakiś chłopak, który zastąpi Damiana!

Czy po odejściu Damiana z "M jak miłość" Ania będzie miała nowego chłopaka?

Damian odszedł z "M jak miłość", bo grający tego bohatera Oliwer Proctor wyjechał na studia do Wielkiej Brytanii. Produkcja serialu już zapowiedziała, że Damian i jego matka Sandra (Anna Oberc) nie wrócą do Polski. Kilka tygodni w temu,w 1702 odcinku "M jak miłość", w wyniku intrygi Sandry i śmiertelnie chorego ojca Damiana chłopak Ani zgodził się pojechać na dwa tygodnie do USA. Obiecał jej, że nie zostanie tam na długo. Po tym jak ojciec go porzucił, odtrącił Sandrę, nie ma co liczyć na to, że teraz zostaną szczęśliwą rodziną. Jakim cudem Sandra przekona Damiana do pozostania w Ameryce na zawsze? Przecież 18-latek zostawił w Polsce nie tylko Anię, ale i przyjaciół, przed nim także matura. To wyjaśni się już niebawem.

Wkrótce w "M jak miłość" Ania usłyszy od Damiana, że już nie będą razem. Jak zakochana 18-latka przyjmie taką druzgocącą wiadomość? Po tym co wyprawiała Ania kiedy zauroczyła się nauczycielem Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak), porzuciła Damiana, bo wolała starszego polonistę, wydawało się, że między nimi już wszystko skończone. Damian jednak wybaczył Ani, przyjął jej przeprosiny i dali sobie kolejną szansę. Rozstanie z chłopakiem może się jednak okazać kolejnym bolesnym ciosem dla Ani, która dopiero co przeszła terapię u psychologa, by zrozumieć jak krzywdziła bliskie osoby.

Niewykluczone, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" miejsce Damiana w sercu Ani zajmie inny chłopak. Ale najpierw Anie będzie opłakiwała Damiana.

M jak miłość. Ania straci chłopaka.
Najnowsze