M jak miłość. Andrzej pozbędzie się poczucia winy wobec Magdy?! Jest tylko jeden warunek- ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Andrzej pozbędzie się poczucia winy wobec Magdy?! Jest tylko jeden warunek- ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość po wakacjach

M jak miłość. Andrzej pozbędzie się poczucia winy wobec Magdy?! Jest tylko jeden warunek- ZDJĘCIA, WIDEO

Szokujące wieści z "M jak miłość"! W pierwszych po wakacjach "Kulisach serialu M jak miłość" grający Budzyńskiego Krystian Wieczorek wyznał, że byłaby taka możliwość, aby pozbył się poczucia winy wobec Magdy. Jest tylko jeden, niełatwy, ale możliwy do spełnienia warunek! Jaki? Krystian Wieczorek powiedział wprost o co chodzi, a wydarzenia nakręcane przez zdesperowaną Julię (Marta Chodorowska) będą wyraźnie zmierzały w tym kierunku. Czy to możliwe, że Andrzej w nowym sezonie "M jak miłość" pozbędzie się wyrzutów sumienia i odejdzie od Magdy (Anna Mucha) szczęśliwy w swoją stronę? Sprawdź co już wiemy, zobacz WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Andrzej rzuci Magdę bez poczucia winy? To możliwe, jest tylko jeden waru

Andrzej z "M jak miłość" wyznał fanom szczerze, że istnieje taka możliwość, aby jego Budzyński pozbył się w serialu wszelkich wyrzutów sumienia wobec Magdy! Jest w tym rozwiązaniu pewien haczyk. Dość trudno będzie zrealizować taki scenariusz, ale desperatka Julia będzie działała tak, aby się udało! O co w tym chodzi? 

Julia wymusi na Andrzeju miłość?

- Julia stosuje taką taktykę pasywno-agresywną - skomentował zachowanie Julii w "M jak miłość" Krystian Wieczorek. - Poprzez taką łagodność naciska i wymusza, bo ma ciągle nadzieję, że Andrzej się w niej zakocha i po prostu będą razem!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1672: Marta podle potraktuje Patrycję! Zmarnowała Łukaszowi życie i nigdy nie uzna jej za synową

M jak miłość. Andrzej wreszcie przyzna się Magdzie do zdrady. Dostanie wyniki testów na ojcostwo i nie będzie już odwrotu

Czyste sumienie Budzyńskiego w "M jak miłość"?

- Wyrzutów sumienia by nie było, albo byłyby mniejsze, gdyby Andrzej się w tej Julii zakochał. Gdyby była szansa na jakiś związek - wyznał prosto do kamery Wieczorek w "Kulisach M jak miłość".  - Ale Andrzej jest przekonany, że Magdę kocha. I w chwili katastrofy do człoiewka dociera w dwójnasób, że może to wszystko stracić - dodaje Wieczorek. 

- Pewnie jej się marzy, żeby był u jej boku... Tym bardziej, że jakieś tam uczucie kiedyś się w niej tliło do mecenasa Budzyńskiego... I kiedy teraz jest tak blisko i kiedy jest zmuszony, żeby się nią zaopiekować, to pewnie jest jej bardzo miło - wyznała równie szczerze jak jej serialowy kochanek Chodorowska.

Grająca Magdę Anna Mucha w ogóle nie wypowiada się w najnowszych "Kulisach M jak miłość". Za to wyznanie jej serialowej Magdy na początku odcinka po prostu rozdziera serce! Nowe odcinki wyjaśnią jak potoczy się historia tego trójkąta, ale już widać wyraźnie, że samotna Julia takiego "kąska", jaki udało jej złowić na haczyk, łatwo nie odpuści. 

Zobacz także: Kazimierz Mazur nie żyje. Co się stanie z Tomaszem z Barw szczęścia?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze